Redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 flašu
search
  • Redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 flašu
  • Redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 flašu

Redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 flašu

16,20 €   s DPH

13,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Adaptér pre pripojenie Argónového ventilu na CO2 fľašu: umožňuje použitie argónových ventilov s CO2 fľašami, vnútorný závit G 3/4, vonkajší závit W 21,8x1/14".

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 flašu je špeciálne navrhnutý adaptér, ktorý umožňuje flexibilné použitie argónových ventilov s CO2 fľašami. Tento produkt je ideálnym riešením v situáciách, kde potrebujete pripojiť argónový ventil k fľaši s oxidom uhličitým, čo rozširuje možnosti vašich zváracích a technických aplikácií.

Adaptér má vnútorný závit G 3/4, ktorý je určený na pripojenie k CO2 fľaši. Tento závit je štandardne navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivé a bezpečné pripojenie k väčšine bežne dostupných CO2 fliaš. Vonkajší závit adaptéra je W 21,8x1/14", čo je štandardný rozmer pre pripojenie argónových ventilov. Tento dizajn zaručuje, že adaptér je kompatibilný s širokou škálou argónových ventilov, čím poskytuje veľkú flexibilitu pri ich používaní.

Dôležitou súčasťou tohto adaptéra je aj kvalitné tesnenie, ktoré je integrované priamo v redukcii. Toto tesnenie zabezpečuje hermetické spojenie medzi fľašou a ventilom, čím eliminuje riziko úniku plynu a zvyšuje celkovú bezpečnosť pri práci.

Tento adaptér je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému používaniu v priemyselných podmienkach. Vďaka jednoduchej inštalácii a spoľahlivosti je redukcia pre pripojenie Argonového ventilu na CO2 fľašu neoceniteľným pomocníkom pre všetkých profesionálov v oblasti zvárania a technických aplikácií, ktorí potrebujú efektívne využívať rôzne typy plynových fliaš.

Špecifikácie


2498

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vstupný závit
G 3/4"
Výstupný závit
W 21,8x1/14"
Vyhotovenie
Redukcia na ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj