Dištančné vodítko na HELVI PT-60
search
  • Dištančné vodítko na HELVI PT-60

Dištančné vodítko na HELVI PT-60

10,60 €   s DPH

8,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Dištančné vodítko pre plazmový horák HELVI PT-60 je nevyhnutným doplnkom pre každého používateľa plazmových rezačiek HELVI, ktorý chce dosiahnuť presné a rovné rezy.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Dištančné vodítko je navrhnuté špeciálne pre plazmový horák HELVI PT-60, čím predstavuje neoceniteľný doplnok pre všetkých, ktorí používajú plazmové rezačky značky HELVI. Tento praktický nástroj umožňuje udržiavať konzistentnú vzdialenosť medzi tryskou horáka a rezaným materiálom, čo je kľúčové pre dosiahnutie presných a rovných rezov.

Vďaka dištančnému vodítku môžu operátori ľahko navigovať horákom po povrchu materiálu bez obáv z poškriabania alebo poškodenia trysky, zároveň znižujúc riziko nepresností v reze spôsobených nestabilnou vzdialenosťou. Toto vodítko je vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhodobú výdrž aj pri intenzívnom používaní v náročných pracovných podmienkach.

Dištančné vodítko je jednoduché na inštaláciu a použitie, čím sa stáva nevyhnutným príslušenstvom pre zváračov, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť a kvalitu pri plazmovom rezaní. Jeho použitie prispieva k efektívnejšej a bezpečnejšej práci, umožňujúc operátorom zamerať sa na dosiahnutie optimálnych výsledkov bez zbytočného stresu a úsilia.

Špecifikácie


23015227B

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)