• Momentálne nedostupné
Zvárací kufor SOLUTION
search
  • Zvárací kufor SOLUTION
  • Otvorený zvárací kufor SOLUTION
  • Pootvorený zvárací kufor SOLUTION

Zvárací kufor SOLUTION

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Zvárací kufor SOLUTION je ideálnym riešením pre profesionálov aj amatérov v oblasti zvárania, ktorí potrebujú bezpečne prenášať a uskladňovať svoj zvárací invertor a príslušenstvo.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvárací kufor SOLUTION predstavuje dokonalé riešenie pre každého profesionála aj amatéra v oblasti zvárania, ktorý hľadá spoľahlivý a praktický spôsob, ako prenášať a skladovať svoj zvárací invertor a príslušenstvo. Tento kufor je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu ochranu pre váš zvárací invertor a zároveň umožňoval ľahký prístup k zariadeniu a jeho komponentom.

S vonkajšími rozmermi 41 cm na šírku, 17 cm na hĺbku a 27 cm na výšku ponúka tento kufor dostatok priestoru na bezpečné uskladnenie zváracieho invertoru spolu s nevyhnutným príslušenstvom, ako sú káble, elektródy, ochranné rukavice a masky. Jeho pevná a odolná konštrukcia chráni obsah pred nárazmi, prachom a vlhkosťou, čo zaisťuje, že vaše vybavenie zostane v bezpečí a v perfektnom stave bez ohľadu na to, kde pracujete.

Zvárací kufor SOLUTION je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhodobú odolnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jeho kompaktný dizajn a ergonomická rukoväť umožňujú ľahkú manipuláciu a prenos, čo robí z neho ideálneho spoločníka pre prácu na rôznych miestach, od domácich dielní až po profesionálne pracoviská.

Investícia do zváracieho kufra SOLUTION znamená investíciu do bezpečnosti, organizácie a mobilnosti vášho zváracieho vybavenia, čo z neho robí neoceniteľný doplnok pre každého, kto sa venuje zváranie.

Špecifikácie


TB-BPC

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rozmer (d x š x v) [mm]
410 x 270 x 170

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)