Oceľová kefa s plastovou rúčkou značky WOKIN
search
  • Oceľová kefa s plastovou rúčkou značky WOKIN

Oceľová kefa s plastovou rúčkou

1,20 €   s DPH

1,00 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

Keď potrebujete odstrániť zvyšky farby, hrdzu alebo inej nečistoty z povrchu, táto oceľová kefa od WOKIN je tou pravou voľbou. Navrhnutá s ohľadom na efektívnosť a pohodlnosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Keď potrebujete odstrániť zvyšky farby, hrdzu alebo inej nečistoty z povrchu, táto oceľová kefa od WOKIN je tou pravou voľbou. Navrhnutá s ohľadom na efektívnosť a pohodlnosť, tento nástroj je nevyhnutný v dielni každého kutila alebo profesionála.

Centrom tohto nástroja sú pevné oceľové drôty, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najťažšie úlohy a zároveň poskytovali dlhú životnosť. Drôty dokonale odstránia nečistoty, zatiaľ čo zachovávajú integritu povrchu materiálu.

Pridanou hodnotou je pohodlná plastová rukoväť, ktorá umožňuje pevný a stabilný úchop, minimalizuje únavu ruky a zabezpečuje presné a efektívne čistenie.

Tento nástroj je balený s visačkou, čo umožňuje jednoduché zavesenie a skladovanie. Vybavte svoju dielňu spoľahlivým pomocníkom od značky WOKIN a zabezpečte si čisté a kvalitné výsledky v každom projekte.

Špecifikácie


323010

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Ocelové drôty
Rukoväť
Plastová
Vyhotovenie
Kefy

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj