Zváracie kliešte pre MIG horáky
search
  • Zváracie kliešte pre MIG horáky

Zváracie kliešte pre MIG horáky

12,60 €   s DPH

10,50 €   bez DPH

Dodanie od 24 do 48 hodín.

Zváracie kliešte pre MIG horáky od Trafimet sú navrhnuté špeciálne pre zváračov, ktorí pracujú s MIG/MAG horákmi.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváracie kliešte pre MIG horáky sú viacúčelový nástroj od renomovanej talianskej spoločnosti Trafimet, navrhnutý špeciálne pre potreby zváračov pracujúcich s horákmi MIG/MAG. Tieto kliešte sú neoceniteľným pomocníkom pri rôznych úlohách, ktoré sú spojené so zváraním, vrátane odstraňovania zváracích rozstrekov, manipulácie s kontaktnými špičkami, difúzormi a tryskami, ako aj pri rezaní a zaťahovaní káblov a vložiek.

Dizajn týchto klieští bol vyvinutý s dôrazom na praktickosť a všestrannosť, umožňujúc zváračom vykonať viaceré úlohy jedným nástrojom. Robustná konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť aj pri každodennom intenzívnom používaní v náročných zváracích prostrediach.

Čistiace kliešte sú vybavené špeciálnymi funkčnými časťami, ktoré sú prispôsobené na prácu so štandardnými komponentmi MIG horákov, čím sa zjednodušuje údržba a výmena spotrebného materiálu horáka. Ergonomicky navrhnutá rukoväť zabezpečuje pohodlné a bezpečné držanie klieští, minimalizuje únavu ruky a zvyšuje efektivitu práce.

Tento nástroj je ideálny pre zváračov hľadajúcich spoľahlivé, odolné a všestranné riešenie pre udržiavanie a opravy ich MIG zváracích horákov. Použitím čistiacich klieští od Trafimet si môžete byť istí, že vaše zváracie príslušenstvo bude vždy v optimálnom stave, pripravené na dosiahnutie najlepších možných zváracích výsledkov.

Špecifikácie


F11902

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj