Vonkajšia hubica na HELVI PT-25
search
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

15,00 €   s DPH

12,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Keramická vonkajšia hubica je nezameniteľnou súčasťou plazmových horákov HELVI PT-25, zaisťujúc precízne a efektívne plazmové rezanie.

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktuKeramická vonkajšia hubica predstavuje kľúčový komponent pre plazmové horáky HELVI PT-25, ktorý je špeciálne navrhnutý pre použitie s plazmovými rezačkami. Táto hubica je základom pre presné a efektívne plazmové rezanie, poskytujúc ochranu tryske a zabezpečujúc správne smerovanie plazmového lúča počas rezacieho procesu.

Vyrobená z vysokokvalitnej keramiky, táto hubica odoláva vysokým teplotám a opotrebeniu, čím zvyšuje dlhodobú výkonnosť a spoľahlivosť horáka. Jej precízna konštrukcia zabezpečuje optimálny prietok plazmy a minimalizuje riziko zablokovania alebo poškodenia, čo je kritické pre dosiahnutie čistých a presných rezov.

Ľahká výmena a údržba umožňujú, aby operátori rýchlo a jednoducho prispôsobili svoje vybavenie potrebám konkrétneho rezacieho úkolu, čím sa zvyšuje flexibilita a produktivita práce. Táto hubica je neoddeliteľnou súčasťou pre každého, kto využíva plazmové rezačky HELVI PT-25 pre profesionálne alebo hobby projekty.

Použitím originálnej vonkajšej hubice HELVI zabezpečíte, že vaše plazmové rezačky budú naďalej poskytovať vysokú efektivitu a presnosť rezania, ktoré očakávate od vášho profesionálneho vybavenia.

Špecifikácie


23015182

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 25

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)