Vonkajšia hubica na HELVI PT-100
search
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

42,00 €   s DPH

35,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vonkajšia keramická hubica pre horáky PT-100 je neoddeliteľnou súčasťou plazmových rezačiek, zabezpečujúc vysokú odolnosť a presnosť pri rezaní.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vonkajšia keramická hubica pre horáky PT-100 predstavuje nevyhnutný diel pre všetky plazmové rezačky využívajúce tento typ horáka. Táto hubica, často označovaná ako čiapočka, je vyrobená z vysoko kvalitnej keramiky, ktorá zaručuje vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a intenzívnemu používaniu. Je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilný a presne smerovaný plazmový oblúk, čo je kľúčové pre dosiahnutie čistých a presných rezov.

Táto vonkajšia hubica je nenahraditeľnou súčasťou pri plazmovom rezaní, pretože chráni horák pred priamym vplyvom vysokých teplôt a zároveň prispieva k efektívnemu smerovaniu plazmového prúdu. Vďaka svojej keramickej konštrukcii zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť, čím minimalizuje potrebu častých výmen a znižuje prevádzkové náklady.

Inštalácia tejto hubice je rýchla a jednoduchá, čo umožňuje operátorom efektívne reagovať na meniace sa pracovné požiadavky bez zbytočných prestojov. Jej kompatibilita s horákmi PT-100 zaisťuje, že môže byť hladko integrovaná do existujúceho vybavenia, čím sa zvyšuje jeho všestrannosť a výkonnosť.

Využitím vonkajšej keramickej hubice pre horáky PT-100 si tak zabezpečíte nielen lepšiu ochranu vašich plazmových rezačiek, ale tiež zvýšite presnosť a kvalitu rezov. Je to ideálny doplnok pre profesionálov, ktorí požadujú najvyššiu úroveň efektivity a spoľahlivosti pri plazmovom rezaní.

Špecifikácie


23015246B

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 100

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj