Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
search
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

20,80 €   s DPH

17,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vonkajšia hubica na PT-60 je navrhnutá pre zvýšenie presnosti a efektivity pri použití s plazmovými horákmi PT-60, poskytujúc optimálnu ochranu a smerovanie plazmového prúdu.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vonkajšia hubica na PT-60 je špeciálne navrhnutý doplnok pre plazmové horáky typu PT-60, ktorý slúži na zvýšenie presnosti a efektivity plazmového rezania. Táto hubica, často označovaná ako čiapočka, je vyrobená z vysoko kvalitného kovu a odolnej keramiky, ktorá dokáže vydržať extrémne teploty generované plazmovým oblúkom bez poškodenia alebo zmeny tvaru.

Vďaka svojej kovovo-keramickej konštrukcii, hubica nielenže chráni vnútorné komponenty horáka pred priamym tepelným vplyvom, ale tiež zabezpečuje stabilné smerovanie plazmového prúdu, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie čistých a rovných rezov. Táto precíznosť a spoľahlivosť je kľúčová pre zváračov a operátorov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu reznej práce.

Inštalácia tejto vonkajšej hubice je jednoduchá a rýchla, umožňuje efektívne prepínanie medzi rôznymi úlohami bez potreby dlhých prestojov. Jej odolnosť a dlhá životnosť znižujú potrebu častých výmen a zabezpečujú, že vaše plazmové rezačky budú vždy pripravené na akúkoľvek výzvu.

Použitím vonkajšej hubice na PT-60 získate nielen lepšiu ochranu a presnosť rezania, ale tiež zvýšite produktivitu a efektivitu vašich plazmových rezačiek. Tento doplnok je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko výkonné riešenie pre svoje rezacie projekty.

Špecifikácie


23015228

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)