Vonkajšia hubica na HELVI PT-80
search
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-80
  • Vonkajšia hubica na HELVI PT-80
  • Vnútro vonkajšej hubice na HELVI PT-80

Vonkajšia hubica na HELVI PT-80

33,60 €   s DPH

28,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vonkajšia hubica pre HELVI PT-80 zvyšuje efektívnosť rezania, chráni plazmový lúč a zaisťuje presné rezy. Ideálna pre hobby majstrov aj pre profesionálov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vonkajšia hubica pre plazmový horák HELVI PT-80 je esenciálnym doplnkom pre všetkých, ktorí používajú plazmové rezačky HELVI. Táto kvalitná hubica je navrhnutá špeciálne pre model PT-80, poskytujúc presné vedenie plazmového lúča a zabezpečujúc tak optimálnu kvalitu rezov a dlhú životnosť.

Vyrobená z odolných materiálov, táto vonkajšia hubica zvyšuje efektívnosť rezania tým, že chráni výstup plazmového lúča a zaisťuje jeho stabilnú a sústredenú trajektóriu. Jej použitie je kľúčom k dosiahnutiu čistých a presných rezov na rôznych typoch materiálov.

Ľahká výmena a montáž hubice umožňuje rýchlu adaptáciu na rôzne pracovné podmienky a zabezpečuje kontinuitu práce bez zbytočných prerušení. Vďaka svojej kvalite a spoľahlivosti je vonkajšia hubica na HELVI PT-80 ideálnou voľbou pre profesionálov v oblasti plazmového rezania, ktorí od svojho vybavenia očakávajú maximálny výkon a dlhotrvajúcu odolnosť.

Špecifikácie


23015200

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj