Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75
search
  • Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

14,90 €   s DPH

12,42 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75, vybavená keramickou čiapočkou, je navrhnutá pre maximálnu efektivitu a presnosť v plazmovom rezaní.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75 predstavuje kľúčový komponent pre plazmové horáky tejto prestížnej talianskej značky, navrhnutý s cieľom zabezpečiť maximálnu efektivitu a presnosť plazmového rezania. Tento vysoko kvalitný doplnok je vybavený keramickou čiapočkou, ktorá slúži na ochranu a smerovanie plazmového prúdu, čím zaisťuje čisté a presné rezanie materiálu.

Keramická čiapočka, súčasť hlavy horáka, je vyrobená z materiálu odolného voči vysokým teplotám a opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť pri každodennom používaní. Táto čiapočka efektívne chráni hlavu horáka pred priamym tepelným vplyvom a zároveň zabezpečuje stabilný plazmový oblúk pre optimálne rezacie výsledky.

Inštalácia hlavy horáka je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá a rýchla, umožňujúca užívateľom efektívne a bezproblémovo meniť alebo upravovať komponenty podľa potreby. Jej kompatibilita s horákmi ERGOCUT S75 zaisťuje, že môže byť ihneď integrovaná do existujúceho systému bez potreby dodatočných úprav.

Použitím hlavy horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75 tak získate nielen zlepšenú ochranu a životnosť vašich plazmových rezačiek, ale tiež zvýšite presnosť a kvalitu vašich rezov. Tento doplnok je ideálnym riešením pre profesionálov v oblasti plazmového rezania, ktorí hľadajú spoľahlivé a výkonné vybavenie pre svoje projekty.

Špecifikácie


PC0114

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
ERGOCUT S75

Špecifické referencie

EAN13
8028485026881

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)