Zvárací magnet značky WOKIN
search
  • Zvárací magnet značky WOKIN

Zvárací magnet WOKIN

3,30 €   s DPH

2,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ak zvárate profesionálne kov, zvážte obstaranie špeciálneho magnetického držiaka v tvare uholníka od značky WOKIN. Výhodou je vysoká nosnosť magnetu a zároveň môžete zvárať z niekoľkých rôznych uhlov.

Maximálna nosnosť: 11,5 kg
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvárací magnet WOKIN je dôležitým nástrojom pre každého zvárača, ktorý sa snaží dosiahnuť presné a spoľahlivé výsledky pri zváraní alebo spájkovaní. S týmto magnetom budete mať možnosť uchytiť rôzne kovy do optimálnych pracovných uhlov, čím zabezpečíte presnosť a stabilitu vo vašej zváračskej práci.

Pracovné uhly 45°, 90°, 135°: Zvárací magnet WOKIN vám umožňuje nastaviť pracovné uhly vo forme 45°, 90° a 135°. Tieto uhly sú ideálne pre rôzne zváračské úlohy a zabezpečia správne umiestnenie kovových materiálov.

Vysoko kvalitná lisovaná oceľ: Magnet je vyrobený z vysoko kvalitnej lisovanej ocele, ktorá je odolná a spoľahlivá. Táto konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť magnetu a odolnosť voči náročným pracovným podmienkam.

Silný magnet: Magnet WOKIN je vybavený silným magnetom s maximálnou nosnosťou až 34 kg, ktorý zabezpečuje pevné uchytenie kovov na mieste. Nemusíte sa obávať, že by kovové časti klesli alebo sa pohybovali počas zvárania.

Balené v plastovom blistery: Magnet je balený v praktickom plastovom blistri, čo zabezpečuje jeho ochranu počas prepravy.

Zvárací magnet značky WOKIN je neoceniteľným nástrojom pre zváračov a remeselníkov, ktorí si potrebujú zjednodušiť svoju prácu a dosiahnuť presné výsledky. S týmto magnetom budete mať kontrolu nad uchytením kovov a zabezpečíte, že budú vždy v správnom uhle pre bezchybné zváranie. Vylepšite svoje zváranie s týmto spoľahlivým a výkonným zváracím magnetom od značky WOKIN.

Špecifikácie


585025

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálna nosnosť
11,5 kg
22,5 kg
34 kg
Typ magnetického držiaka
Uhlový
Pracovné uhly
45°
90°
135°
Možnosť vypnutia
Nie

Špecifické referencie

ean13:
6971802968451

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj