Vypínateľný magnetický držiak
search
  • Vypínateľný magnetický držiak

Vypínateľný magnetický držiak

21,40 €   s DPH

17,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Magnetický uholník sa používa na polohovanie a prichytenie (zastabilizovanie) kovových predmetov pri zváraní. Správnym natočením magnetu môžete dosiahnuť rôzne uhly.

Maximálna nosnosť: 12 kg
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vypínateľný magnetický držiak je neoceniteľným pomocníkom v dielni každého zvárača. Tento inteligentný nástroj vám umožňuje ľahko polohovať a stabilizovať kovové predmety počas zvárania, pričom vám zároveň ponúka možnosť jednoduchého vypnutia magnetizmu po dokončení práce.

Polohovanie a prichytenie: Vypínateľný magnetický držiak je navrhnutý na rýchle a spoľahlivé polohovanie a prichytenie kovových predmetov počas zvárania. Jeho silný magnetický povrch dokáže spoľahlivo udržať diely na mieste, čím zabezpečuje presnosť a bezpečnosť vášho zvárania.

Rôzne uhly: Manipuláciou s týmto magnetickým držiakom môžete ľahko dosiahnuť rôzne zváracie uhly, čo znamená, že budete mať kontrolu nad tým, ako chcete spojiť kovové diely. Toto je dôležité pre presnosť a kvalitu vášho zvárania.

Funkcia ON/OFF: Tento magnetický držiak je vybavený funkciou ON/OFF, ktorá vám umožňuje jednoducho a bezpečne odpojiť magnetizmus, keď už nie je potrebný. To znamená, že budete mať kontrolu nad dielmi, keď je to dôležité, a zároveň budete môcť jednoducho uvoľniť spojenie po dokončení zvárania.

Univerzálna použiteľnosť: Magnetické držiaky priťahujú kovy obsahujúce nikel, kobalt a železo, ako napríklad oceľ a ich zliatiny. Tieto nástroje nie sú vhodné pre zváranie nemagnetických kovov, ako je hliník.

Vypínateľný magnetický držiak je spoľahlivý a užitočný nástroj pre každého zvárača, ktorý si zakladá na precíznom a bezpečnom zváraní. Jeho schopnosť udržiavať kovové diely v správnych pozíciách a následné jednoduché uvoľnenie vám ušetrí čas a úsilie. Bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo nadšenec, tento magnetický držiak sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho arzenálu nástrojov pre zváranie.

Špecifikácie


222883

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálna nosnosť
12 kg
25 kg
Rozmer (d x š x v) [mm]
110 x 95 x 25
Typ magnetického držiaka
Uhlový
Pracovné uhly
45°
90°
135°
Možnosť vypnutia
Áno

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj