Vypínateľný magnetický držiak
search
  • Vypínateľný magnetický držiak

Vypínateľný magnetický držiak

21,40 €   s DPH

17,83 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

Magnetický uholník sa používa na polohovanie a prichytenie (zastabilizovanie) kovových predmetov pri zváraní. Správnym natočením magnetu môžete dosiahnuť rôzne uhly.

Maximálna nosnosť: 12 kg
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vypínateľný magnetický držiak je neoceniteľným pomocníkom v dielni každého zvárača. Tento inteligentný nástroj vám umožňuje ľahko polohovať a stabilizovať kovové predmety počas zvárania, pričom vám zároveň ponúka možnosť jednoduchého vypnutia magnetizmu po dokončení práce.

Polohovanie a prichytenie: Vypínateľný magnetický držiak je navrhnutý na rýchle a spoľahlivé polohovanie a prichytenie kovových predmetov počas zvárania. Jeho silný magnetický povrch dokáže spoľahlivo udržať diely na mieste, čím zabezpečuje presnosť a bezpečnosť vášho zvárania.

Rôzne uhly: Manipuláciou s týmto magnetickým držiakom môžete ľahko dosiahnuť rôzne zváracie uhly, čo znamená, že budete mať kontrolu nad tým, ako chcete spojiť kovové diely. Toto je dôležité pre presnosť a kvalitu vášho zvárania.

Funkcia ON/OFF: Tento magnetický držiak je vybavený funkciou ON/OFF, ktorá vám umožňuje jednoducho a bezpečne odpojiť magnetizmus, keď už nie je potrebný. To znamená, že budete mať kontrolu nad dielmi, keď je to dôležité, a zároveň budete môcť jednoducho uvoľniť spojenie po dokončení zvárania.

Univerzálna použiteľnosť: Magnetické držiaky priťahujú kovy obsahujúce nikel, kobalt a železo, ako napríklad oceľ a ich zliatiny. Tieto nástroje nie sú vhodné pre zváranie nemagnetických kovov, ako je hliník.

Vypínateľný magnetický držiak je spoľahlivý a užitočný nástroj pre každého zvárača, ktorý si zakladá na precíznom a bezpečnom zváraní. Jeho schopnosť udržiavať kovové diely v správnych pozíciách a následné jednoduché uvoľnenie vám ušetrí čas a úsilie. Bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo nadšenec, tento magnetický držiak sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho arzenálu nástrojov pre zváranie.

Špecifikácie


222883

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Maximálna nosnosť
12 kg
25 kg
Rozmer (d x š x v) [mm]
110 x 95 x 25
Typ magnetického držiaka
Uhlový
Pracovné uhly
45°
90°
135°
Možnosť vypnutia
Áno

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj