Magnetický uholník na zváranie
search
  • Magnetický uholník na zváranie
  • Položený magnetický uholník na zváranie

Magnetický uholník na zváranie

7,40 €   s DPH

6,17 €   bez DPH

Ak zvárate profesionálne kov, zvážte obstaranie špeciálneho magnetického držiaka v tvare uholníka. Výhodou je vysoká nosnosť magnetu a zároveň môžete zvárať z niekoľkých rôznych uhlov.

Maximálna nosnosť: 22 kg
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ak ste profesionálny zvárač pracujúci s kovom, určite oceníte výhody nášho magnetického uholníka na zváranie. Tento špeciálny magnetický držiak v tvare uholníka je navrhnutý tak, aby vám uľahčil a zefektívnil prácu pri zváraní. Jeho vysoká nosnosť a flexibilita vám umožnia udržať zvárané časti v správnych pozíciách bez potreby ďalších pomocníkov.

Vysoká nosnosť magnetu: Magnetický uholník disponuje výkonným magnetom, ktorý udrží kovové diely pevne na svojom mieste. Nemusíte sa obávať pohybu alebo sklzu, takže vaše zváranie bude presné a spoľahlivé.

Zváranie z viacerých uhlov: Tento magnetický držiak je šikovný vďaka svojej schopnosti udržiavať kovové diely v uhloch 45 °, 90 ° a 135 °. To vám umožní zvárať z rôznych uhlov bez nutnosti neustále meniť umiestnenie dielov.

Kompaktné rozmery: Magnetický uholník je kompaktný a ľahko prenosný. Môžete ho ľahko prenášať a používať na rôznych pracovných miestach.

Určený na profesionálne použitie: Naša magnetická uholníková konštrukcia je navrhnutá s ohľadom na profesionálnych zváračov, ktorí očakávajú spoľahlivosť a výkon vo svojej práci.

S magnetickým uholníkom na zváranie získate spoľahlivého partnera pre každú zváračskú úlohu. Už nebudete potrebovať pomocníka na udržanie kovových dielov v správnej polohe, čo vám umožní pracovať samostatne a efektívne. Jeho výkonnosť, kompaktnosť a schopnosť pracovať v rôznych uhloch ho robia ideálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov, ktorí si stanovujú vysoké štandardy pre svoju prácu.

Špecifikácie


YT0864

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálna nosnosť
22 kg
33 kg
Rozmer (d x š x v) [mm]
102 x 155 x 17
Typ magnetického držiaka
Uhlový
Pracovné uhly
45°
90°
135°
Možnosť vypnutia
Nie

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj