Magnetický uholník na zváranie
search
  • Magnetický uholník na zváranie
  • Položený magnetický uholník na zváranie
  • Príklad použitia magnetického uholníka na zváranie
  • Príklad použitia magnetického uholníka na zváranie
  • Reálna fotka príkladu použitia magnetického uholníka na zváranie

Magnetický uholník na zváranie

5,90 €   s DPH

4,92 €   bez DPH

Ak zvárate profesionálne kov, zvážte obstaranie špeciálneho magnetického držiaka v tvare uholníka. Výhodou je vysoká nosnosť magnetu a zároveň môžete zvárať z niekoľkých rôznych uhlov.

Maximálna nosnosť: 22 kg
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ak ste profesionálny zvárač pracujúci s kovom, určite oceníte výhody nášho magnetického uholníka na zváranie. Tento špeciálny magnetický držiak v tvare uholníka je navrhnutý tak, aby vám uľahčil a zefektívnil prácu pri zváraní. Jeho vysoká nosnosť a flexibilita vám umožnia udržať zvárané časti v správnych pozíciách bez potreby ďalších pomocníkov.

Vysoká nosnosť magnetu: Magnetický uholník disponuje výkonným magnetom, ktorý udrží kovové diely pevne na svojom mieste. Nemusíte sa obávať pohybu alebo sklzu, takže vaše zváranie bude presné a spoľahlivé.

Zváranie z viacerých uhlov: Tento magnetický držiak je šikovný vďaka svojej schopnosti udržiavať kovové diely v uhloch 45 °, 90 ° a 135 °. To vám umožní zvárať z rôznych uhlov bez nutnosti neustále meniť umiestnenie dielov.

Kompaktné rozmery: Magnetický uholník je kompaktný a ľahko prenosný. Môžete ho ľahko prenášať a používať na rôznych pracovných miestach.

Určený na profesionálne použitie: Naša magnetická uholníková konštrukcia je navrhnutá s ohľadom na profesionálnych zváračov, ktorí očakávajú spoľahlivosť a výkon vo svojej práci.

S magnetickým uholníkom na zváranie získate spoľahlivého partnera pre každú zváračskú úlohu. Už nebudete potrebovať pomocníka na udržanie kovových dielov v správnej polohe, čo vám umožní pracovať samostatne a efektívne. Jeho výkonnosť, kompaktnosť a schopnosť pracovať v rôznych uhloch ho robia ideálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov, ktorí si stanovujú vysoké štandardy pre svoju prácu.

Špecifikácie


YT0864

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Maximálna nosnosť
22 kg
33 kg
Rozmer (d x š x v) [mm]
102 x 155 x 17
Typ magnetického držiaka
Uhlový
Pracovné uhly
45°
90°
135°
Možnosť vypnutia
Nie

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj