Maliarska špachtľa 50mm značky WOKIN
search
  • Maliarska špachtľa 50mm značky WOKIN

Maliarska špachtľa 50mm

1,80 €   s DPH

1,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Dosiahnite presnosť a profesionálnu kvalitu vo vašich stavebných a rekonštrukčných projektoch s našou špachtľou 50mm od značky WOKIN. Táto špachtľa vám ponúka kombináciu nehrdzavejúcej ocele a ergonomickej dvojzložkovej rukoväte.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Uvoľnite svoju kreativitu a dosiahnite dokonalosť v každej úlohe s našou univerzálnou špachtľou od spoločnosti WOKIN. Tento nástroj je navrhnutý tak, aby zvládal náročné úlohy v rôznych aplikáciách, či už ide o maliarske, rekonštrukčné práce alebo domáce projekty.

Jeho čepeľ z nehrdzavejúcej ocele je odolná voči korózii a dlhodobo zachováva svoj ostrý okraj, zatiaľ čo tepelne spracovaná konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Dvojzložková rukoväť je navrhnutá tak, aby zabezpečovala pohodlné držanie a znižovala únavu rúk pri dlhodobom používaní. Týmto zabezpečuje optimálnu kontrolu a presnosť pri aplikácii.

Produkt je balený v plastovom sáčiku s farebným štítkom, čo zaručuje jeho ochranu a ľahkú identifikáciu medzi ostatnými nástrojmi. Investujte do kvality a zabezpečte si dokonale vypracované výsledky s každým ťahom špachtľou.

Špecifikácie


350702

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Tepelne spracované
Materiál
Nehrdzavejúca oceľ
Rukoväť
Dvojzložkový plast
Vyhotovenie
Špachtle
Dĺžka
5 cm

Špecifické referencie

EAN13
6971802968819

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj