Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A
search
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A
  • Čierna svorka k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A
  • Čierna svorka k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A
  • Červená svorka k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A
  • Zavretá červená svorka v ruke
  • Otvorená červená svorka v ruke

Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 40A

3,00 €   s DPH

2,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Svorky k nabíjačke s kapacitou do 40A predstavujú kľúčovú súčasť vybavenia pre efektívne a bezpečné pripojenie nabíjačky alebo štartovacích káblov k autobatérii.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Svorky k nabíjačke s kapacitou do 40A sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia pre každého, kto potrebuje efektívne a bezpečne pripojiť nabíjačku alebo štartovacie káble k autobatérii. Táto sada obsahuje dve izolované svorkové kliešte, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu.

Svorky sú farebne označené, čo zabezpečuje ľahkú identifikáciu a správne pripojenie: červená svorka je určená pre kladný pól (+) a čierna pre záporný pól (-) autobatérie. Táto farebná diferenciácia minimalizuje riziko nesprávneho zapojenia a zvyšuje bezpečnosť pri používaní.

Vďaka robustnej konštrukcii a izolácii sú svorky vhodné pre použitie s prúdmi až do 40A, čo zabezpečuje ich všestranné využitie pri nabíjaní batérií alebo pri štartovaní vozidla pomocou štartovacích káblov. Izolácia klieští tiež prispieva k zvýšenej ochrane proti elektrickému šoku, čo je obzvlášť dôležité v náročných alebo vlhkých prostrediach.

Sada svoriek je určená pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a bezpečné riešenie pre pripojenie nabíjačiek alebo štartovacích káblov k autobatériám. Či už ide o každodenné použitie v servisoch, garážach alebo ako nevyhnutná súčasť výbavy v aute pre núdzové situácie, tieto svorky zabezpečujú vysoký štandard bezpečnosti a efektivity.

Špecifikácie


04600065

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Izolácia svoriek
Áno
Maximálny prúd
40A
Vyhotovenie
Svorky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj