Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A
search
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A
  • Červená svorka k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A
  • Čierna svorka k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A

Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 60A

4,50 €   s DPH

3,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Svorky k nabíjačke s kapacitou do 60A sú navrhnuté tak, aby zabezpečili spoľahlivé a bezpečné pripojenie k autobatérii, či už pri používaní nabíjačky alebo štartovacích káblov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Svorky k nabíjačke s kapacitou do 60A sú navrhnuté tak, aby zabezpečili spoľahlivé a bezpečné pripojenie k autobatérii, či už pri používaní nabíjačky alebo štartovacích káblov. Táto sada obsahuje dve izolované svorkové kliešte, ktoré sú navrhnuté pre maximálnu bezpečnosť a pohodlné použitie.

Farebné označenie svoriek - červená pre kladný pól (+) a čierna pre záporný pól (-) - umožňuje rýchlu a jednoznačnú identifikáciu pri pripájaní, čím sa minimalizuje riziko nesprávneho zapojenia a zvyšuje celková bezpečnosť práce. Toto farebné kódovanie je štandardizované a uznávané vo väčšine automobilových a elektrických aplikácií, čo zjednodušuje manipuláciu pre všetkých používateľov.

Vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou izoláciou, tieto svorky sú navrhnuté pre použitie pri vyšších prúdoch, až do 60A, čo zabezpečuje ich všestranné použitie pre rôzne typy vozidiel a batérií. Izolácia zabezpečuje ochranu proti elektrickému šoku a zvyšuje odolnosť svoriek proti opotrebeniu a poškodeniu.

Svorky k nabíjačke do 60A sú ideálnym riešením pre profesionálov v autoopravárenstve, servisných technikov, ako aj pre domácich majstrov, ktorí potrebujú spoľahlivé nástroje pre prácu s autobatériami. Vďaka ich vysokému výkonu, odolnosti a jednoduchému použitiu sú tieto svorky neoceniteľným doplnkom pre každého, kto sa zaoberá údržbou alebo opravou vozidiel.

Špecifikácie


04600066

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Izolácia svoriek
Áno
Maximálny prúd
60A
Vyhotovenie
Svorky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj