Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A
search
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A
  • Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A

Svorky k nabíjačke / štartovacím káblom do 120A

5,30 €   s DPH

4,42 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Svorky k nabíjačke s kapacitou do 120A predstavujú nevyhnutný nástroj pre každého, kto potrebuje efektívne a bezpečne pripojiť nabíjačku alebo štartovacie káble k autobatérii.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Svorky k nabíjačke s kapacitou do 120A predstavujú nevyhnutný nástroj pre každého, kto potrebuje efektívne a bezpečne pripojiť nabíjačku alebo štartovacie káble k autobatérii. Tento vysokovýkonný set pozostáva z dvoch izolovaných svorkových klieští, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvládli vysoké prúdy až do 120A, čo zabezpečuje ich široké využitie v rôznych aplikáciách.

Sada obsahuje dve kliešte, farebne rozlíšené pre jednoduchú a intuitívnu identifikáciu: červená svorka je určená pre pripojenie k pozitívnemu pólu (+) a čierna svorka slúži na pripojenie k negatívnemu pólu (-) autobatérie. Toto farebné označenie pomáha predísť nesprávnemu zapojeniu a zvyšuje bezpečnosť pri manipulácii.

Vyrobené z kvalitných materiálov, tieto svorky sú navrhnuté pre dlhodobé použitie a odolnosť voči náročným podmienkam, čím zaručujú spoľahlivosť a výkon. Ich izolácia zabezpečuje ochranu pred poranením elektrickým prúdom a prispieva k bezpečnosti práce.

Svorky k nabíjačke do 120A sú ideálne pre profesionálnu i domáce použitie, a to nielen pri nabíjaní autobatérií, ale aj v situáciách, keď je potrebné štartovať vozidlo pomocou štartovacích káblov. Ich robustná konštrukcia a vysoká výkonnosť robia z týchto svoriek spoľahlivého partnera pre autoservisy, záchranárske služby a všetkých, ktorí vyžadujú maximálnu efektivitu a bezpečnosť pri práci s elektrickými systémami vozidiel.

Špecifikácie


04600067

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Izolácia svoriek
Áno
Maximálny prúd
120A
Vyhotovenie
Svorky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj