Zváračské okuliare WOKIN
search
  • Zváračské okuliare WOKIN

Zváračské okuliare WOKIN

3,30 €   s DPH

2,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračské okuliare od značky WOKIN s výklopný dizajnom s možnosťou uzamykania polohy v stave otvorené alebo zatvorené. Zváračské okuliare disponujú mäkkým a ľahkým rámom z PVC.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše zváračské okuliare WOKIN sú špeciálne navrhnuté pre ochranu vašich očí počas zváracích prác. Tieto okuliare kombinujú vysokú bezpečnosť, komfort a funkčnosť, čím sú ideálnym partnerom pre zváračov a pracovníkov v priemysle.

Výklopný dizajn s uzamykaním: Okuliare majú výklopný dizajn s uzamykaním, ktorý umožňuje jednoduché prechádzanie medzi polohou otvorené/zatvorené. Týmto spôsobom si môžete zatmavené sklá rýchlo nasadiť alebo odložiť podľa potreby.

Mäkký a ľahký PVC rám: Rám okuliarov je vyrobený z mäkkého a ľahkého PVC, čo zabezpečuje pohodlné nosenie aj po dlhšiu dobu. Rám sa prispôsobí tvaru vašej tváre, čím sa minimalizuje nepohodlie.

Farebná vonkajšia šošovka: Vonkajšia sklenená šošovka je farebná a anorganická, čo zlepšuje kontrast a znižuje intenzitu jasu pri zváraní.

Priehľadná šíra vnútorná šošovka: Vnútorná sklenená šošovka je priehľadná, čo umožňuje jasný pohľad na zváraciu prácu bez nežiadúceho skreslenia.

Zváračské okuliare WOKIN sú nepostrádateľným nástrojom pre všetkých zváračov a pracovníkov v priemysle, ktorí si cenia kvalitu a bezpečnosť pri svojej práci. S týmito okuliarmi budete mať nielen optimálnu ochranu, ale aj pohodlie počas celého pracovného dňa.

Špecifikácie


589000

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vlastnosti
Výklopný dizajn
Materiál
PVC (Polyvinylchlorid)
Vyhotovenie
Zváracie okuliare

Špecifické referencie

EAN13
6971802961599

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj