Zváračské okuliare WOKIN
search
  • Zváračské okuliare WOKIN

Zváračské okuliare WOKIN

3,30 €   s DPH

2,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračské okuliare od značky WOKIN s výklopný dizajnom s možnosťou uzamykania polohy v stave otvorené alebo zatvorené. Zváračské okuliare disponujú mäkkým a ľahkým rámom z PVC.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše zváračské okuliare WOKIN sú špeciálne navrhnuté pre ochranu vašich očí počas zváracích prác. Tieto okuliare kombinujú vysokú bezpečnosť, komfort a funkčnosť, čím sú ideálnym partnerom pre zváračov a pracovníkov v priemysle.

Výklopný dizajn s uzamykaním: Okuliare majú výklopný dizajn s uzamykaním, ktorý umožňuje jednoduché prechádzanie medzi polohou otvorené/zatvorené. Týmto spôsobom si môžete zatmavené sklá rýchlo nasadiť alebo odložiť podľa potreby.

Mäkký a ľahký PVC rám: Rám okuliarov je vyrobený z mäkkého a ľahkého PVC, čo zabezpečuje pohodlné nosenie aj po dlhšiu dobu. Rám sa prispôsobí tvaru vašej tváre, čím sa minimalizuje nepohodlie.

Farebná vonkajšia šošovka: Vonkajšia sklenená šošovka je farebná a anorganická, čo zlepšuje kontrast a znižuje intenzitu jasu pri zváraní.

Priehľadná šíra vnútorná šošovka: Vnútorná sklenená šošovka je priehľadná, čo umožňuje jasný pohľad na zváraciu prácu bez nežiadúceho skreslenia.

Zváračské okuliare WOKIN sú nepostrádateľným nástrojom pre všetkých zváračov a pracovníkov v priemysle, ktorí si cenia kvalitu a bezpečnosť pri svojej práci. S týmito okuliarmi budete mať nielen optimálnu ochranu, ale aj pohodlie počas celého pracovného dňa.

Špecifikácie


589000

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Vlastnosti
Výklopný dizajn
Materiál
PVC (Polyvinylchlorid)
Vyhotovenie
Zváracie okuliare

Špecifické referencie

EAN13
6971802961599

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj