Zváračské okuliare hranaté
search
  • Zváračské okuliare hranaté

Zváračské okuliare hranaté

6,20 €   s DPH

5,17 €   bez DPH

Ochranné nepriamo vetrané okuliare s mäkkou plastovou lícnicou, pevným čírym obdĺžnikovým zorníkom triedy F, odklápacím zváračským zorníkom, možnosťou nasadenia na dioptrické okuliare, ochranou proti žiareniu vznikajúcim pri zváraní, vhodné pre zváranie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše zváračské okuliare hranaté sú špeciálne navrhnuté pre zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivú ochranu a pohodlie pri zváraní. Tieto okuliare kombinujú vysoký štandard bezpečnosti s praktickými funkciami, ktoré zabezpečia, že vaše oči budú chránené počas celej práce.

Optimálna ventilácia: Okuliare majú nepriamu ventiláciu, ktorá minimalizuje zamlžovanie šošoviek. To znamená, že vaša viditeľnosť zostane jasná a konzistentná, čo je kriticky dôležité počas zvárania.

Pohodlné na nosenie: S mäkkou plastovou lícnicou a ľahkým rámom z PVC sú tieto okuliare pohodlné na nosenie aj po dlhú dobu.

Vysoká priehľadnosť: Pevný číry obdĺžnikový zorník triedy F zabezpečuje široký zorný uhol a vysokú priehľadnosť, čo je dôležité pre precízne zváranie.

Odklápací zváračský zorník: S odklápacím zváračským zorníkom máte rýchly prístup k ochrane proti žiareniu pri zváraní a možnosť prechádzať medzi úlohami bez potreby odstraňovať okuliare.

Použitie s dioptrickými okuliarmi: Tieto okuliare je možné jednoducho nosiť nad vašimi dioptrickými okuliarmi, čo zabezpečuje, že vaše oči budú v bezpečí bez ohľadu na vašu dioptrickú korekciu.

Ochrana pred ziarením pri zváraní: Okuliare poskytujú účinnú ochranu pred žiarením, ktoré vzniká počas zvárania, čo zaisťuje vašu bezpečnosť a ochranu sietnic.

Splnenie bezpečnostných noriem: Zváračské okuliare vyhovujú normám EN 175 a EN166, čo znamená, že sú overené a schválené pre svoju bezpečnosť.

Tieto zváračské okuliare sú nevyhnutným nástrojom pre každého zvárača, ktorý uprednostňuje spoľahlivú ochranu a pohodlie počas práce. S týmito okuliarmi môžete mať istotu, že vaše oči budú v bezpečí aj pri najnáročnejších zváracích úlohách.

Špecifikácie


F10974

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Vlastnosti
Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
Výklopný dizajn
Norma
EN 166
EN 175
Vyhotovenie
Zváracie okuliare

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj