Zváračské okuliare okrúhle od značky TRAFIMET
search
  • Zváračské okuliare okrúhle od značky TRAFIMET

Profesionálne zváracie okuliare

17,00 €   s DPH

14,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Uzatvorené ochranné zváračské okuliare s čírym zorníkom z polykarbonátu, výklopnými kruhovými zorníkmi so zváračskými filtrami a nepriamou ventiláciou chránia zvárača proti žiareniu vznikajúcemu pri zváraní.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše profesionálne zváracie okuliare sú nevyhnutným nástrojom pre každého zvárača, ktorý kladie dôraz na ochranu a optimálnu viditeľnosť počas zvárania a s nimi súvisiacich pracovných úloh. Tieto okuliare ponúkajú spoľahlivú ochranu a zároveň zabezpečujú pohodlie počas dlhých zváracích sérií.

Nepriame vetranie: Tieto okuliare majú špeciálne nepriame vetranie, ktoré minimalizuje zamlžovanie šošoviek a zvyšuje komfort pri dlhodobom nosení.

Číry zorník: Ich číry zorník je vyrobený z odolného polykarbonátu, ktorý chráni vaše oči pred letiacimi časticami a prípadnými nečistotami v pracovnom prostredí.

Sklopný rám so zváračskými zorníkmi a filtrami: Zváracie okuliare majú sklopný rám so zváračskými zorníkmi a filtrami, ktoré zabezpečujú účinnú ochranu pred žiarením vznikajúcim pri zváraní, spájkovaní a rezaní plameňom. Tento dizajn umožňuje rýchlu zmenu medzi ochranným režimom a sledovaním iných pracovných úloh.

Vhodné aj pre dioptrické okuliare: Profesionálne zváracie okuliare sú navrhnuté tak, aby bolo možné ich nosiť aj nad dioptrickými okuliarmi, čo zabezpečuje optimálnu ochranu aj pre tých, ktorí potrebujú korekciu zraku.

Odolný polykarbonátový materiál: Ich číry zorník je vyrobený z odolného polykarbonátu, ktorý spĺňa požiadavky mechanickej pevnosti kategórie S a optickú triedu 1, zaručujúci jasný a nezkreslený pohľad.

Tmavosť skiel číslo DIN 5: Sklenené zváracie zorníky majú tmavosť skiel 5, čo znamená, že zabezpečujú účinnú ochranu pred intenzívnym zváracím žiarením.

Splnené normy: Tieto okuliare sú v súlade s príslušnými bezpečnostnými normami EN 166, EN 167, EN 168 a EN 169, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Profesionálne zváracie okuliare sú dôležitým príslušenstvom pre každého zvárača, ktorý dbá na svoju bezpečnosť a kvalitu práce. S týmito okuliarmi budete mať istotu, že vaše oči sú v bezpečí a budete mať výbornú viditeľnosť pri svojej zváracej práci.

Špecifikácie


OCC000062

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Vlastnosti
Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
Výklopný dizajn
Stupeň zatmavenia
DIN 5
Materiál
Polykarbonát
Norma
EN 166
EN 167
EN 168
EN 169
Vyhotovenie
Zváracie okuliare

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj