Ochranné okuliare so šnúrkou od značky WOKIN
search
  • Ochranné okuliare so šnúrkou od značky WOKIN

Ochranné okuliare so šnúrkou

4,50 €   s DPH

3,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Profesionálne ochranné okuliare (číre) s bezpečnostnou šnúrkou od značky WOKIN, certifikované podľa CE a ANSI. Ochranné okuliare sú veľmi kvalitné, vyrobené z polykarbonátu odolného voči nárazom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše ochranné okuliare so šnúrkou predstavujú spoľahlivý prostriedok na ochranu vašich očí v náročných pracovných podmienkach. Tieto okuliare sú certifikované podľa najvyšších noriem CE a ANSI, a to nie je ich jedinou výhoda:

Certifikovaná bezpečnosť: Naše okuliare sú dôkladne testované a certifikované podľa prísnych noriem CE a ANSI, čo znamená, že sú schválené pre svoju vysokú úroveň bezpečnosti očí. Vaša ochrana je na prvom mieste.

Vysoko kvalitný polykarbonát: Šošovky týchto okuliarov sú vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odolný voči nárazom a zaisťuje jasný a neskreslený pohľad na vaše pracovné prostredie.

Nastaviteľné posuvné ramienka: Okuliare sú vybavené nastaviteľnými posuvnými ramienkami, ktoré umožňujú jednoduché prispôsobenie pre pohodlné a bezpečné používanie.

Polyamidový rám: Rám okuliarov je vyrobený z polyamidu, čo zabezpečuje jeho odolnosť a trvanlivosť.

Bezpečnostná šnúrka: Tieto okuliare sú vybavené bezpečnostnou šnúrkou, ktorá zabráni ich pádu a prípadnej strate, čo je špeciálne užitočné pri práci v pohyblivom prostredí alebo na výškach.

Ochranné okuliare so šnúrkou sú skvelým riešením pre ochranu vašich očí v rôznych pracovných prostrediach. Bez ohľadu na to, či pracujete v priemyselnom odvetví, stavebníctve alebo remeselníctve, tieto okuliare vám poskytnú najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.

Špecifikácie


455400

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vlastnosti
Nastaviteľné posuvné ramienka
Materiál
Polykarbonát
Vyhotovenie
Pracovné okuliare
Certifikát
ANSI
CE

Špecifické referencie

EAN13
6971802962893

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj