Zváračské rukavice SYRO
search
  • Zváračské rukavice SYRO
  • Zváračské rukavice SYRO zo zadu
  • Zváračské rukavice SYRO spredu

Zváračské rukavice SYRO

3,70 €   s DPH

3,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračské rukavice SYRO - spoľahlivý a výkonný partner pre vaše pracovné úlohy, najmä v oblasti zvárania, brúsenia a strojárstva. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračské rukavice SYRO - spoľahlivý a výkonný partner pre vaše pracovné úlohy, najmä v oblasti zvárania, brúsenia a strojárstva. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie, pričom sú vybavené špeciálnymi vlastnosťami, ktoré ich robia vynikajúcim nástrojom vo vašej dielni.

Kvalitná hovädzia štiepenka: Rukavice SYRO sú vyrobené z hovädzej štiepenky, čo zabezpečuje ich vysokú odolnosť voči teplu, iskrám a ostrejším materiálom. Tento štýlový šedý kožený dizajn je nielen praktický, ale aj trvanlivý.

Dĺžka až 35 cm: S dĺžkou 35 cm tieto rukavice pokrývajú väčšiu časť ruky, čím zabezpečujú účinnú ochranu aj pre zápästie a predlaktie. To je zvlášť užitočné pri zváracích úlohách, kde môže byť vystavená väčšia časť ruky rôznym rizikovým faktorom.

Veľkosť číslo 11: Rukavice SYRO sú k dispozícii vo veľkosti číslo 11, čo znamená, že sú vhodné pre väčšinu užívateľov. Ich veľká veľkosť zabezpečuje pohodlné a presné rukovanie pri rôznych pracovných úlohách.

Univerzálne použitie: Tieto rukavice sú ideálne nielen pre zváranie, ale aj pre brúsenie a strojárstvo. Sú vynikajúcim nástrojom pre rôzne remeselné a priemyselné činnosti, kde je potrebná spoľahlivá ochrana rúk.

Manžeta s dĺžkou až 15 cm: Rukavice SYRO majú dlhú manžetu, ktorá zabezpečuje, že rukavice sú pevne pripevnené a zabraňujú prachu a iskrám pri vstupe do rukávov. Dlhá manžeta pridáva ďalšiu úroveň ochrany a bezpečnosti.

Zváračské rukavice SYRO sú skvelým príkladom spoľahlivosti a trvanlivosti v jednom produkte. S ich kvalitným koženým materiálom a špeciálnymi vlastnosťami sú pripravené na zvládnutie najnáročnejších pracovných úloh. Nechajte rukavice SYRO chrániť vaše ruky pred nebezpečenstvami dielne.

Špecifikácie


85213

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Číslo 11
Norma
EN 388
EN 12477
EN ISO 21420
Vyhotovenie
Zváracie rukavice
Dĺžka
35 cm

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - SYRO

Produktový list k zváracím rukaviciam SYRO.

Stiahnuť (401.07KB)

Vyhlásenie o zhode - SYRO

Vyhlásenie o zhode k zváracím rukaviciam SYRO.

Stiahnuť (75.72KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj