Zváračské rukavice COBRA
search
  • Zváračské rukavice COBRA

Zváračské rukavice COBRA

7,30 €   s DPH

6,08 €   bez DPH

Máte radi dokonalosť vo vašich zváracích prácach? So zváračskými rukavicami COBRA dosiahnete presnosť, komfort a spoľahlivosť, aké potrebujete pri zváraní napríklad metódou TIG alebo MIG/MAG.

Veľkosť rukavíc: číslo 10
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Máte radi dokonalosť vo vašich zváracích prácach? So zváračskými rukavicami COBRA dosiahnete presnosť, komfort a spoľahlivosť, aké potrebujete pri zváraní napríklad metódou TIG alebo MIG/MAG. Naše rukavice sú navrhnuté s ohľadom na vaše potreby a ponúkajú jedinečný pocit pohodlia pri práci, ako aj excelentnú ochranu.

Kvalitné materiály: Rukavice COBRA sú vyrobené z najvyššej kvality hovädzej štiepenky, čo zaručuje ich odolnosť a trvanlivosť.

Rôzne veľkosti: Dostupné vo veľkostiach číslo 10 alebo číslo 11, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám najlepšie sadne a zabezpečí pohodlný, presný zváračský zážitok.

Švy prešité kevlárovou niťou: Naše rukavice sú vytvorené s maximálnou pozornosťou k detailom. Švy sú precízne prešité odolnou kevlárovou niťou, čo zabezpečuje ich odolnosť voči náročným zváracím podmienkam.

Bavlnená podšívka: Pocit mäkkosti a pohodlia je nesmierne dôležitý pri dlhých zváracích úlohách. Naše rukavice majú bavlnenú podšívku, ktorá chráni vaše ruky pred potom a umožňuje vám pracovať pohodlne.

Optimálna dĺžka: S celkovou dĺžkou 30 cm naše rukavice poskytujú dostatočnú ochranu pre zápästia a predlaktia pred nežiaducim kontaktom s horúcimi povrchmi a iskrami.

Certifikované normami: Rukavice COBRA sú certifikované podľa prísnych noriem EN 388 a EN 407. Môžete mať istotu, že vaša bezpečnosť pri zváraní je na prvom mieste.

Nenechajte nič náhodu, keď prichádza na vaše zváracie práce. S rukavicami COBRA budete mať spoľahlivý partner, ktorý vám poskytne komfort a ochranu, ktorú potrebujete pre dokonalé výsledky.

Špecifikácie


1048

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Materiál podšívky
Bavlna
Veľkosť
Číslo 10
Číslo 11
Norma
EN 388
EN 407
Vyhotovenie
Zváracie rukavice
Dĺžka
30 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj