Zváračské rukavice WOKIN
search
  • Zváračské rukavice WOKIN
  • Zváračské rukavice WOKIN na rukách

Zváračské rukavice WOKIN

7,10 €   s DPH

5,92 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Výnimočné zváračské rukavice od značky WOKIN - nepostrádateľný spoločník pre profesionálnych zváračov, ktorí si cenia spoľahlivú ochranu a komfort pri svojej práci. Tieto rukavice sú vytvorené s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu, aby zabezpečili optimálnu ochranu rúk počas zvárania.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Výnimočné zváračské rukavice WOKIN - nepostrádateľný spoločník pre profesionálnych zváračov, ktorí si cenia spoľahlivú ochranu a komfort pri svojej práci. Tieto rukavice sú vytvorené s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu, aby zabezpečili optimálnu ochranu rúk počas zvárania.

Vysoko kvalitná hovädzia štiepená koža: Rukavice WOKIN sú vyrobené z vysoko kvalitnej hovädzej štiepenej kože, čo zabezpečuje ich vysokú odolnosť voči teplu, iskram a ostrým predmetom. Tento materiál je známy svojou spoľahlivosťou a schopnosťou odolať náročným podmienkam v zváracom prostredí.

Predĺžené pre lepšiu ochranu: Rukavice majú predĺžený dizajn, ktorý pokrýva väčšiu časť rúk vrátane zápästia a predlaktia. Táto predĺžená časť zabezpečuje lepšiu ochranu týchto kritických oblastí, čo je obzvlášť dôležité pri zváraní.

Zváračské rukavice WOKIN sú ideálnou voľbou pre profesionálnych zváračov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu a pohodlie počas zvárania. S ich kvalitnou kožou a predĺženým dizajnom sú tieto rukavice pripravené čeliť aj najnáročnejším zváracím úlohám.

Špecifikácie


588010

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Číslo 10
Vyhotovenie
Zváracie rukavice

Špecifické referencie

EAN13
6971802961582

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj