Dlhé kamienky do zapaľovača
search
  • Dlhé kamienky do zapaľovača
  • Dlhé kamienky do zapaľovača

Dlhé kamienky do zapaľovača

0,70 €   s DPH

0,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Dlhé kamienky do zapaľovača sú nevyhnutnou voľbou pre užívateľov, ktorí vyžadujú spoľahlivé a dlhotrvajúce použitie svojich zapaľovačov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Dlhé kamienky do zapaľovača sú navrhnuté tak, aby zabezpečili dlhotrvajúce a spoľahlivé používanie vašich zapaľovačov. Tieto kamienky sú špeciálne určené pre typy zapaľovačov, ktoré vyžadujú dlhšiu verziu kameňa na efektívne generovanie iskry a zabezpečenie plynulého zapaľovania. Vďaka svojej optimalizovanej dĺžke poskytujú tieto kamienky väčšiu životnosť a sú ideálne pre zapaľovače používané vo väčšej frekvencii alebo v náročných podmienkach.

Každý kamienok je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaisťujú vysokú účinnosť a odolnosť voči opotrebeniu, čím predlžujú životnosť vášho zapaľovača.

Investícia do dlhých kamienkov do zapaľovača je inteligentným riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivosť a efektivitu pri každodennom používaní svojich zapaľovačov. Či už potrebujete udržiavať zapaľovač pre osobné použitie alebo ako súčasť vašej profesionálnej výbavy, tieto kamienky vám poskytnú kvalitu a výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Poznámka: Uvedená cena je za 1 kus. Balenie obsahuje 10 kusov.

Špecifikácie


88260

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Kamienky do zapaľovača

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)