• Momentálne nedostupné
Uzemňovacia svorka 300A
search
  • Uzemňovacia svorka 300A

Uzemňovacia svorka 300A

3,50 €   s DPH

2,92 €   bez DPH

Odolná a spoľahlivá uzemňovacia svorka do 300A je navrhnutá pre vysokú efektivitu a bezpečnosť pri zváracích prácach. Je vyrobená z pevných materiálov. Táto svorka zaisťuje dlhú životnosť a konzistentný výkon aj v náročných priemyselných podmienkach.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Odolná a spoľahlivá uzemňovacia svorka do 300A je navrhnutá pre vysokú efektivitu a bezpečnosť pri zváracích prácach. Je vyrobená z pevných materiálov. Táto svorka zaisťuje dlhú životnosť a konzistentný výkon aj v náročných priemyselných podmienkach. S maximálnym prúdom až 300A je ideálna pre rôzne zváracie procesy vrátane MIG/MAG, TIG a elektródového zvárania (MMA). Poskytuje spoľahlivé uzemnenie, ktoré je kľúčové pre bezpečnú a efektívnu prácu.

Univerzálny dizajn umožňuje ľahké pripojenie k rozličným kovovým povrchom, čo umožňuje jej využitie v mnohých aplikáciách a priemyselných odvetviach. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabezpečuje komfortný úchop, znižuje únavu a zvyšuje produktivitu. Silná pružina zaručuje spoľahlivé držanie.

Inštalácia svorky je rýchla a jednoduchá bez potreby použitia špeciálnych nástrojov. Takto sa skracuje prípravný čas a môžete sa viac sústrediť na svoju prácu.

Ideálne pre profesionálnych zváračov, dielne, opravárenské a montážne práce a pre domácich majstrov.

Špecifikácie


1100

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Maximálny zvárací prúd
300A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj