Červený popisovač / fixka
search
  • Červený popisovač / fixka

Červený popisovač / fixka

0,95 €   s DPH

0,79 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Predstavujeme červený popisovač WOKIN - nástroj navrhnutý pre profesionálov, ktorý zaručuje trvanlivé a výrazné označovanie na rôznorodých povrchoch. Od priemyslu po kreatívne projekty, tento popisovač sa stane vaším nepostrádateľným spoločníkom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


V hľadaní spoľahlivého nástroja pre jasné a trvanlivé označovanie? Predstavujeme vám červený popisovač od renomovanej značky WOKIN, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre použitie v priemysle.

Jeho nepriehľadný atrament na báze oleja garantuje živé a výrazné línie, ktoré vydržia v čase. S hrotom o šírke 2 mm je tento popisovač ideálny pre precízne kreslenie či písanie. Vyhovuje prísnym testom ASTM a EN71, čo svedčí o jeho bezpečnosti a kvalite.

Odolnosť voči svetlu a vode zabezpečuje, že vaše značenia zostanú neporušené, bez ohľadu na podmienky. Navyše, vďaka rýchlo schnúcemu atramentu môžete zabrániť rozmazaniu a získať čisté a jasné výsledky. Ako bonus je tento atrament bez zápachu, čo zabezpečuje príjemné používanie.

Popisovač WOKIN je univerzálny a je vhodný na písanie po rôznych povrchoch - či už je to sklo, papier, plast, kov, drevo alebo dokonca porcelán.

Každé balenie obsahuje 12 kusov týchto výnimočných popisovačov. Sú zabalené vo farebnej krabici, čo robí z neho ideálny darček pre remeselníkov, kancelárie alebo školy.

Poznámky

Uvedená cena je za 1 kus.

Špecifikácie


359002

Tabuľka vlastností

Vyhotovenie
Popisovače a fixky
Farba
Červená

Špecifické referencie

EAN13
6971802963838

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj