Magnetický držiak na horák MIG/MAG
search
  • Magnetický držiak na horák MIG/MAG
  • Magnetický držiak na horák MIG/MAG

Magnetický držiak na horák MIG/MAG

15,80 €   s DPH

13,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Magnetický držiak na horák MIG/MAG je nevyhnutný doplnok pre každú zváraciu dielňu. Vďaka silnému magnetu sa pohodlne uchytí na akýkoľvek kovový povrch.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Magnetický držiak na horák MIG/MAG je praktickým a nevyhnutným doplnkom pre každú zváraciu dielňu. Tento držiak je vybavený silným magnetom, ktorý umožňuje jeho rýchle a pohodlné uchytenie na akýkoľvek kovový povrch - či už je to stroj, zváračský stôl alebo konštrukcia. Táto flexibilita umožňuje zváračom mať horák vždy po ruke a bezpečne uskladnený, keď nie je práve používaný.

Použitím tohto držiaka môžete bezpečne odložiť rozhorúčený horák, čím sa výrazne znižuje riziko nebezpečenstva, ako je nechcený kontakt s horúcim horákom alebo jeho pád. Tento aspekt zvyšuje bezpečnosť v dielni a zároveň chráni horák pred poškodením, ktoré by mohlo vzniknúť neopatrným odložením.

Magnetický držiak je navrhnutý tak, aby bol odolný a spoľahlivý, čo z neho robí neoceniteľný pomocník v každej zváracej dielni. Jeho jednoduchá a efektívna konštrukcia zabezpečuje, že horák je vždy bezpečne uskladnený a zároveň rýchlo dostupný, keď je potrebný.

Záverom, magnetický držiak na horák MIG/MAG by mal byť súčasťou vybavenia každej dobrej dielne, pretože zvyšuje organizáciu, bezpečnosť a efektivitu pracovného procesu. Jeho použitie je jednoduché, praktické a prináša výrazné výhody každému zváračovi.

Špecifikácie


21905173

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov

Špecifické referencie

EAN13
8056326741921

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj