Prietokomer plynu
search
  • Prietokomer plynu

Prietokomer plynu

17,20 €   s DPH

14,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vysoko kvalitný Prietokomer plynu od renomovanej značky BINZEL, navrhnutý pre presné meranie množstva plynu prechádzajúceho cez zvárací horák.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Vysoko kvalitný Prietokomer plynu od renomovanej značky BINZEL, navrhnutý pre presné meranie množstva plynu prechádzajúceho cez zvárací horák. Tento prietokomer je nenahraditeľným nástrojom pre zváračov, ktorí potrebujú monitorovať a regulovať spotrebu plynu pri zváracích prácach.

Kľúčové vlastnosti

Presné meranie: Tento prietokomer je navrhnutý tak, aby poskytoval presné údaje o prietoku plynu v jednotkách L/min, čo umožňuje zváračom presne nastaviť a kontrolovať spotrebu plynu.

Jednoduchá montáž: Prietokomer sa pripája priamo na konci zváracieho horáka k hubici, čo zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby komplikovaných nastavení.

Výstupné meranie: Meria množstvo plynu na výstupe pri zváraní, čo je kritické pre dosiahnutie optimálnej účinnosti a kvality zváracieho procesu.

Univerzálna kompatibilita: Prietokomer je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s rôznymi typmi zváracích horákov, čím sa stáva všestranným doplnkom pre rôzne zváracie prostredia.

Zhrnutie

Tento prietokomer plynu od BINZEL je ideálnym riešením pre profesionálnych zváračov aj pre hobby zváračov, ktorí hľadajú spoľahlivý a presný spôsob merania a regulácie plynu. Jeho univerzálnosť a jednoduchosť použitia z neho robia neoceniteľný nástroj pre zvýšenie efektivity a kvality zváracích prác.

Špecifikácie


191.0003

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Použitie
Argón
CO2
Dusík
Minimálny prietok plynu
5L / min.
Maximálny prietok plynu
20L / min.
Vyhotovenie
Prietokomer plynu

Špecifické referencie

EAN13
4036584014719

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj