Redukčný ventil s elektrickým ohrevom
search
  • Redukčný ventil s elektrickým ohrevom
  • Redukčný ventil s elektrickým ohrevom

Redukčný ventil s elektrickým ohrevom

85,00 €   s DPH

70,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Inovatívny redukčný ventil s ohrevom YQT-341L pre CO2, max tlak 15MPa, regulačný rozsah 0.01-0.6MPa, príkon 190W. Ideálny pre priemysel.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme redukčný ventil s elektrickým ohrevom, vrcholnú inováciu v oblasti regulácie tlaku na CO2. Najnovší model YQT-341L od značky TWA, je navrhnutý s cieľom poskytnúť maximálnu efektivitu a bezpečnosť pri manipulácii s CO2 plynom. Tento špičkový produkt je dôkazom neustálej snahy prinášať to najlepšie z dostupných technológií.

Kľúčové vlastnosti

Vstupný tlak: Maximálny vstupný tlak 15MPa zaručuje, že tento ventil je vhodný pre rôzne priemyselné aplikácie, kde je potreba presnej regulácie pri vysokom tlaku.

Regulačný rozsah: S nastaviteľným rozsahom od 0.01 do 0.6MPa je tento ventil ideálny pre rôzne úrovne tlaku, čo umožňuje jeho použitie v širokom spektre operácií.

Nominálny prietok: S hodnotou 10m³/h je tento ventil perfektný pre aplikácie, kde je potrebný vysoký prietok plynu.

Vstupné a výstupné pripojenie: Vstupné pripojenie G3/4" a výstupné pripojenie M16×1.5 zabezpečujú vysokú kompatibilitu a jednoduchú inštaláciu v rôznych systémoch.

Elektrický ohrev: S možnosťami napájania 36V a príkonom 190W poskytuje tento ventil konzistentný ohrev, zabezpečujúci ochranu pred zamŕzaním plynu CO2.

Hmotnosť a rozmery: S hmotnosťou len 2kg a kompaktnými rozmermi je tento ventil ľahko manipulovateľný a vhodný pre montáž v obmedzených priestoroch.

Možnosti použitia

Tento redukčný ventil s ohrevom zabraňujúci zamŕzaniu plynu je ideálny pre širokú škálu aplikácií, vrátane:

  • Priemyselnej výroby,
  • Laboratórneho použitia,
  • Potravinárskeho priemyslu.

Prečo si vybrať redukčný ventil s ohrevom

Redukčný ventil s ohrevom je navrhnutý tak, aby vyhovoval aj najnáročnejším požiadavkám moderného priemyslu. S kombináciou vysokého výkonu, adaptability a bezpečnosti ponúka tento produkt nekompromisnú kvalitu za konkurencieschopnú cenu. Či už potrebujete stabilizovať tlak v systéme, zabrániť zamŕzaniu plynu CO2 alebo jednoducho zlepšiť efektivitu vašich operácií, tento ventil je tou správnou voľbou.

Zaistite si svoj redukčný ventil s ohrevom a pocíťte rozdiel, ktorý prinesie do vašich aplikácií.

Špecifikácie


0572

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Použitie
CO2
Vstupný závit
G 3/4"
Výstupný závit
M16×1.5
Vyhotovenie
Prietokomer plynu
Redukčný ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)