Redukčný ventil Standard na Argón
search
  • Redukčný ventil Standard na Argón

Redukčný ventil Standard na Argón

52,00 €   s DPH

43,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Masívny redukčný ventil pre Argón a MIX-ové (Argón + CO2) plyny na bežné používanie. Regulátor sa používa pri zváraní metódami MIG/MAG a TIG v ochrannej atmosfére plynu Argón a MIX-u (Argón + CO2).

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukčný ventil Standard na Argón, ideálny nástroj pre profesionálne zváracie práce, kde je potrebná presná kontrola argónu a jeho zmesí. Tento jednostupňový regulátor tlaku je navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľom bezkonkurenčnú presnosť a spoľahlivosť pri nastavovaní a udržiavaní pracovného tlaku.

Ventil je vybavený pokročilým bezpákovým mechanizmom, ktorý umožňuje hladké a intuitívne nastavenie výstupného tlaku. To zabezpečuje, že tlak sa automaticky udržiava na konštantnej úrovni bez ohľadu na zmenu vstupného tlaku, čo je nevyhnutné pre presné zváracie aplikácie.

Tento regulátor je vybavený dvoma manometrami s ochranou pred nárazmi, ktoré poskytujú presné údaje o tlakoch. Maximálny vstupný a výstupný tlak je na manometroch označený značkou červenej farby, čo zjednodušuje monitorovanie a zvyšuje bezpečnosť.

Bezpečnostný ventil na tomto zariadení automaticky uvoľní prebytočný plyn, ak výstupný tlak presiahne nastavený limit, čo je dôležité pre bezpečnú prevádzku. Vlastnosti, ako je uzatvárací ventil a demontovateľný hadicový nátrubok s prevlečnou maticou o priemere 6,3 mm, zvyšujú jeho univerzálnosť a pohodlie pri používaní.

Ventil je navrhnutý pre vstupný tlak do 200 barov a výstupný tlak od 0,5 do 10 barov, pričom ponúka výstupný prietok 15 l/min. S vstupným závitom W 21,8 x 1/14" a výstupným závitom G 1/4" sa tento ventil ľahko pripája k štandardným zváracím systémom. Vyrobený z odolného kovu, tento ventil váži 1150 g, čo zaisťuje jeho robustnosť a dlhodobú životnosť.

Redukčný ventil Standard na Argón je dokonalou voľbou pre zváračov, ktorí pracujú s metódami MIG/MAG a TIG v ochrannej atmosfére argónu a MIX-u (Argón + CO2). Jeho vysoká kvalita a funkčnosť zaisťujú, že je toto zariadenie spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre všetky vaše zváracie potreby.

Špecifikácie


0187

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Mix (CO2 + Ar)
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Áno
Vstupný tlak
200 bar
Vstupný závit
W 21,8 x 1/14"
Výstupný tlak
0,5 - 10 bar
Výstupný prietok
15 l/min
Výstupný závit
G 1/4" s hadicovým nátrubkom 6,3mm
Váha [kg]
1,15
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj