Elektróda na HELVI PT-40
search
  • Elektróda na HELVI PT-40

Elektróda na HELVI PT-40

3,80 €   s DPH

3,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na HELVI PT-40 je navrhnutá pre maximálnu efektivitu a presnosť pri plazmovom rezaní s použitím horákov HELVI PT-40. Optimalizovaná pre dlhú životnosť a odolnosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na HELVI PT-40 je špeciálne navrhnutá pre maximálnu efektivitu a presnosť rezania s použitím plazmových horákov HELVI PT-40. Tento typ elektródy je základným prvkom pre plazmové rezačky, kde hrá kritickú úlohu v tvorbe stabilného a silného plazmového oblúka, umožňujúceho precízne a rýchle rezanie rôznych druhov materiálov.

Vďaka výberu vysokokvalitných materiálov a pokročilej technológii výroby, elektróda na HELVI PT-40 zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť aj pri intenzívnom používaní. Jej konštrukcia je optimalizovaná pre poskytnutie vynikajúcej vodivosti a odolnosti proti vysokým teplotám, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie čistých a rovných rezov bez potreby dodatočného opracovania.

Jednoduchá inštalácia a kompatibilita s horákmi HELVI PT-40 umožňujú rýchlu výmenu elektródy a minimalizujú prestoje, čím sa zvyšuje produktivita a efektívnosť práce. Táto elektróda je ideálnym riešením pre profesionálnych zváračov, ako aj pre hobby používateľov, ktorí potrebujú spoľahlivé a výkonné nástroje pre svoje plazmové rezacie projekty.

Využitím elektródy na HELVI PT-40 získate garantovanú kvalitu a výkon, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov pri plazmovom rezaní. Jej vysoká odolnosť a výkonnosť zabezpečujú, že vaše rezačky budú vždy pripravené na rýchlu a efektívnu prácu, či už pri realizácii náročných priemyselných úloh alebo pri práci na menších projektoch.

Špecifikácie


23015187BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 25
PT 40
PT 40C
PT 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj