Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 25A
search
  • Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 25A
  • Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 25A
  • Balenie inteligentnej autonabíjačky SOLUTION CHARGER 25A

Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 25A

309,00 €   s DPH

257,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Nabíjačka Solution CHARGER 12/24V 25A je invertorová inteligentná nabíjačka autobatérií riadená mikroprocesorom. Táto autonabíjačka si sama vyhodnotí stav autobatérie a určí si správne hodnoty nabíjacieho prúdu.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Pripravte sa na nekompromisnú starostlivosť o batérie s revolučnou inteligentnou autonabíjačkou SOLUTION CHARGER 25A. Táto prémiová nabíjačka je navrhnutá tak, aby splnila a prekročila očakávania profesionálov i amatérskych nadšencov, poskytujúc bezprecedentnú úroveň kontroly, efektivity a bezpečnosti pri nabíjaní autobatérií.

S využitím sofistikovaného mikroprocesorového riadenia, SOLUTION CHARGER 25A automatizuje celý proces nabíjania tým, že neustále vyhodnocuje stav batérie a dynamicky upravuje parametre nabíjania pre optimálne výsledky. Tento inteligentný prístup nielenže zvyšuje účinnosť nabíjania, ale tiež výrazne predlžuje životnosť batérií tým, že eliminuje riziko prepätia, prehrievania alebo prebitia.

Jedinečnosťou tohto modelu je jeho vysoká výkonnosť a flexibilita. Kompatibilná s 12V a 24V elektrickými systémami, táto nabíjačka je ideálnym riešením pre širokú škálu aplikácií, vrátane osobných automobilov, ťažkých nákladných vozidiel, lodí alebo poľnohospodárskych strojov. Vďaka schopnosti efektívne nabíjať batérie s kapacitou od 25 Ah do 450 Ah, SOLUTION CHARGER 25A sa môže prispôsobiť prakticky akýmkoľvek potrebám nabíjania.

Bezpečnosť bola kľúčovým faktorom pri dizajne tohto produktu. Integrované bezpečnostné funkcie, vrátane ochrany proti skratu, obrátenej polarite a preťaženiu, zabezpečujú, že vaše zariadenia a vozidlá sú chránené pred akýmkoľvek potenciálnym rizikom. Navyše, s funkciami, ako je chladiaci systém pre prevenciu prehrievania a automatické vypnutie po dokončení nabíjania, môžete byť pokojní vedomím, že vaša batéria je v bezpečných rukách.

Pre používateľov, ktorí vyžadujú maximálnu pohodlnosť, SOLUTION CHARGER 25A umožňuje nabíjanie batérií bez nutnosti ich odpojenia, čím sa zachovávajú všetky kritické nastavenia vozidla, ako sú hodiny, rádio a pamäť palubného počítača. V prípade núdze nabíjačka poskytuje aj možnosť nabíjania cez port cigaretového zapaľovača, čo je neoceniteľné pre nabíjanie na cestách.

Zoznam funkcii

Informácia o type batérie je uvedená na technickom štítku batérie, prípade je uvedená v návode na obsluhu používanej batérie.

Špecifikácie


LEM1224250

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Modelová rada
CHARGER
Napájacie napätie
230V
Napätie akumulátora
12V
24V
Nastavenie nabíjacieho napätia
Áno
Maximálny nabíjací prúd
25A
Displej
Nie
Kapacita nabíjaného akumulátora
25 - 450 Ah
Kapacita pre udržiavanie akumulátora
Nepodporuje
Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia)
Áno
Počet nabíjacích krokov
8
Určené pre akumulátory
Batérie AGM
Gélové batérie (Gel)
Olovené batérie (Pb)
So systémom Start/Stop
S technológiou Ca/Ca
Určené pre
Automobily
Dodávky
Kamióny
Motocykle
Plavidlá
Traktory
Ťažké stroje
Krytie
IP65
Váha [kg]
2,22
Rozmer (d x š x v) [mm]
305 x 135 x 70

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj