Autonabíjačka HELVI DISCOVERY 60 (6/12V)
search
  • Autonabíjačka HELVI DISCOVERY 60 (6/12V)
  • Detail autonabíjačky HELVI DISCOVERY 60 (6/12V)
  • Autonabíjačka HELVI DISCOVERY 60 (6/12V) s káblami

Autonabíjačka HELVI DISCOVERY 60 (6/12V)

93,00 €   s DPH

77,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Nová generácia nabíjania. Invertorová mikroprocesorová plne automatická nabíjačka autobatérií na olovené údržbové, bezúdržbové, gélové, kalciové, AGM akumulátory. Nabíjačka je vhodná aj pre autá so systémom start-stop.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám HELVI DISCOVERY 60, špičkovú autonabíjačku novej generácie, ktorá prináša revolúciu v starostlivosti o vaše autobatérie. Tento výnimočný prístroj využíva inovatívne metódy nabíjania prostredníctvom technológie riadenej vysokovýkonným mikroprocesorom, čím stanovuje nový štandard pre nabíjačky autobatérií.

DISCOVERY 60, súčasť unikátnej rady nabíjačiek od výrobcu HELVI, sa vyznačuje stredno-frekvenčnou alebo vysokofrekvenčnou technológiou, čo zaručuje optimálnu účinnosť nabíjania. Jednou z najvýraznejších výhod tohto modelu je jeho nenáročnosť na priestor - nabíjačka má kompaktné rozmery a je výrazne ľahšia v porovnaní s tradičnými modelmi, pričom ponúka vysokú energetickú efektivitu.

Proces nabíjania v autonabíjačkách DISCOVERY je majstrovsky navrhnutý a riadený mikroprocesorom na troch presných úrovniach: konštantný prúd, konštantné napätie a pulzné záverečné dobíjanie. Tento sofistikovaný prístup zaručuje, že nabíjanie je automaticky ukončené v ideálnom momente, čím sa predchádza prehrievaniu akumulátora a tvorbe nebezpečných plynov. Výsledkom je bezpečné a efektívne nabíjanie rôznych typov olovených akumulátorov, vrátane bezúdržbových, hermeticky uzavretých, Gel a AGM batérií, ako aj systémov s funkciou start-stop.

Proces nabíjania autonabíjačky HELVI DISCOVERY 60

Bezpečnosť vašich elektronických systémov je našou prioritou. Autonabíjačky z radu DISCOVERY sú navrhnuté tak, aby eliminovali napäťové špičky, čím zabraňujú poškodeniu citlivej elektroniky vo vašom vozidle. Možnosť nabíjania batérie bez nutnosti odpojiť elektroinštaláciu znamená, že všetky vaše nastavenia, ako hodiny, rádio a palubný počítač, zostávajú nedotknuté.

Vďaka plne automatickému režimu nabíjania a udržiavacieho dobíjania sú nabíjačky DISCOVERY ideálnou voľbou pre dlhodobé uchovávanie akumulátorov v pripravenosti. Model DISCOVERY 60, optimalizovaný pre motocykle a malé dopravné prostriedky, zvláda nabíjanie aj v náročných podmienkach. Bezpečnostné funkcie, ako ochrana proti preťaženiu a skratu, spolu s jednoduchou obsluhou, robia túto nabíjačku ideálnou voľbou aj pre menej skúsených používateľov.

Zoznam funkcii

Informácia o type batérie je uvedená na technickom štítku batérie, prípade je uvedená v návode na obsluhu používanej batérie.

Špecifikácie


99000074

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
DISCOVERY
Napájacie napätie
230V 50/60Hz
Napätie akumulátora
6V
12V
Nastavenie nabíjacieho napätia
Automatické
Maximálny nabíjací prúd
4A
Displej
Áno
Kapacita nabíjaného akumulátora
60 Ah
Kapacita pre udržiavanie akumulátora
100 Ah
Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia)
Nepodporuje
Počet nabíjacích krokov
4
Určené pre akumulátory
Batérie AGM
Batérie LiFePO4
Gélové batérie (Gel)
Olovené batérie (Pb)
So systémom Start/Stop
S technológiou Ca/Ca
Určené pre
Automobily
Dodávky
Motocykle
Plavidlá
Váha [kg]
0,7
Rozmer (d x š x v) [mm]
175 x 65 x 110
Norma
61000-3-2,3
EN 55014-1-2
EN 60335-2-29

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - DISCOVERY 60

Produktový list k nabíjačke autobatérii HELVI DISCOVERY 60

Stiahnuť (1.49MB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj