• Momentálne nedostupné
Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 3.8A z hora
search
  • Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 3.8A z hora
  • Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 3.8A z boku
  • Balenie inteligentnej autonabíjačky SOLUTION CHARGER 3.8A

Inteligentná autonabíjačka SOLUTION CHARGER 3.8A

63,00 €   s DPH

52,50 €   bez DPH

Nabíjačka Solution CHARGER 12V 3.8A je invertorová inteligentná nabíjačka riadená mikroprocesorom. Sama si vyhodnotí stav autobatérie a určí si správne hodnoty nabíjacieho prúdu. Nemusíte sa o nič starať.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme revolučnú inteligentnú autonabíjačku - SOLUTION CHARGER 3.8A, navrhnutú pre moderného užívateľa, ktorý očakáva maximálny výkon, spoľahlivosť a flexibilitu. Táto špičková nabíjačka predstavuje kombináciu najnovších technológií a inovatívneho dizajnu, čím zabezpečuje optimálne a bezpečné nabíjanie vašej autobatérie bez potreby neustáleho dozoru.

Jednou z najvýznamnejších charakteristík SOLUTION CHARGER 3.8A je jej inteligentný mikroprocesorový systém, ktorý automaticky analyzuje stav batérie vo vašom vozidle a prispôsobuje nabíjací proces tak, aby sa dosiahla ideálna rovnováha medzi rýchlosťou nabíjania a ochranou batérie. S touto nabíjačkou si nemusíte robiť starosti s nastavovaním parametrov, keďže sama rozpozná potrebné hodnoty prúdu pre rôzne fázy nabíjania.

Jednou z hlavných výhod tejto nabíjačky je, že je možné ju použiť bez odpojenia batérie od vozidla. To znamená, že si môžete byť istí zachovaním všetkých dôležitých údajov vo vašom palubnom počítači, vrátane nastavení hodín, autorádia a iných personalizovaných funkcií vozidla. Nabíjanie sa realizuje priamo v aute, a dokonca poskytuje možnosť núdzového nabíjania prostredníctvom cigaretového zapaľovača.

SOLUTION CHARGER 3.8A

SOLUTION CHARGER 3.8A
Play Video

SOLUTION CHARGER 3.8A je univerzálna nabíjačka, kompatibilná s batériami s napätím 6V alebo 12V, čo umožňuje jej použitie v širokej škále vozidiel, od malých osobných áut až po ťažšie motorové stroje. Je vhodná pre batérie s kapacitou od 1,2 Ah do 120 Ah, čím pokrýva veľké spektrum bežne používaných modelov.

Bezpečnosť bola pri návrhu tejto nabíjačky kľúčová. Okrem inteligentného systému, ktorý zabraňuje preťaženiu a prehrievaniu batérie, je SOLUTION CHARGER 3.8A vybavená aj ochranou proti skratu a obrátenému pripojeniu, čím sa minimalizuje riziko poškodenia elektronických komponentov vozidla.

Zoznam funkcii

Informácia o type batérie je uvedená na technickom štítku batérie, prípade je uvedená v návode na obsluhu používanej batérie.

Špecifikácie


LEM1238

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
CHARGER
Napájacie napätie
230V
Napätie akumulátora
6V
12V
Nastavenie nabíjacieho napätia
Áno
Maximálny nabíjací prúd
3,8A
Displej
Nie
Kapacita nabíjaného akumulátora
1,2 - 120 Ah
Kapacita pre udržiavanie akumulátora
Nepodporuje
Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia)
Áno
Počet nabíjacích krokov
6
Určené pre akumulátory
Batérie AGM
Gélové batérie (Gel)
Olovené batérie (Pb)
So systémom Start/Stop
S technológiou Ca/Ca
Určené pre
Automobily
Dodávky
Motocykle
Plavidlá
Krytie
IP65
Váha [kg]
0,46
Rozmer (d x š x v) [mm]
175 x 65 x 43,5

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj