Tryska na HELVI PT-80
search
  • Tryska na HELVI PT-80

Tryska na HELVI PT-80

3,60 €   s DPH

3,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tryska na HELVI PT-80, určená pre plazmové horáky modelu PT-80 od HELVI, je vyrobená z kvalitnej medi, zabezpečujúca presné a kontrolované riadenie plazmového prúdu.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tryska na HELVI PT-80 predstavuje vysoko kvalitný komponent určený pre použitie s plazmovými horákmi modelu PT-80 od renomovanej talianskej značky HELVI. Táto medená tryska je neoddeliteľnou súčasťou plazmových rezačiek, kde zabezpečuje presné a kontrolované riadenie plazmového prúdu pre dosiahnutie najvyššej možnej kvality rezov.

Vyrobená z kvalitnej medi, tryska zaručuje výbornú tepelnú vodivosť a odolnosť voči vysokým teplotám, ktoré sú typické pre proces plazmového rezania. Tieto vlastnosti sú kľúčové pre udržanie stabilného plazmového oblúka, umožňujúce realizáciu presných a čistých rezov s minimálnym úsilím.

Tryska na HELVI PT-80 je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť používania a rýchlu výmenu, čo znižuje čas potrebný na údržbu a zvyšuje celkovú produktivitu práce. Jej robustná a trvanlivá konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivosť, čo je nevyhnutné pre nepretržité používanie v priemyselných a remeselných aplikáciách.

Použitím trysky na HELVI PT-80 získate spoľahlivý a presný výkon, ktorý je kľúčový pre dosiahnutie profesionálneho výsledku pri plazmovom rezaní. Či už pracujete na malých detailných úlohách alebo na veľkých projektoch, táto tryska vám poskytne potrebnú presnosť a kvalitu rezov, ktoré od profesionálneho rezacieho zariadenia očakávate.

Špecifikácie


23015234BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj