Elektróda na HELVI PT-80
search
  • Elektróda na HELVI PT-80

Elektróda na HELVI PT-80

4,00 €   s DPH

3,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na HELVI PT-80 je navrhnutá pre maximálnu efektivitu a presnosť s plazmovými horákmi PT-80, kľúčová pre výkonné plazmové rezanie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na HELVI PT-80 je navrhnutá špeciálne pre použitie s plazmovým horákom PT-80, ktorý je súčasťou plazmových rezačiek od HELVI. Táto elektróda je kľúčovým prvkom pre dosiahnutie optimálneho rezacieho výkonu, zabezpečuje vysokú presnosť a efektivitu pri rezaní rôznych druhov materiálov.

Vďaka použitiu odolných a kvalitných materiálov, elektróda zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči teplotným a mechanickým namáhaniam, ktoré sú typické pre proces plazmového rezania. Jej precízne vypracovaný dizajn umožňuje stabilný a kontinuálny plazmový oblúk, čo vedie k čistým a hladkým rezom bez potreby dodatočného opracovania.

Inštalácia a výmena elektródy na HELVI PT-80 je jednoduchá a nevyžaduje špeciálne nástroje, čo umožňuje rýchlu adaptáciu na rôzne rezacie úlohy a minimalizuje čas potrebný na údržbu a prestavbu zváracích zariadení. Tento aspekt je obzvlášť dôležitý v prostrediach s vysokými požiadavkami na produktivitu a efektivitu.

Elektróda na HELVI PT-80 je ideálnou voľbou pre zváračov a operátorov hľadajúcich spoľahlivé a výkonné príslušenstvo pre svoje plazmové rezačky. Či už ide o prácu v dielni alebo na priemyselných projektoch, táto elektróda poskytuje vynikajúce rezacie vlastnosti, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality a výkonu.

Špecifikácie


23015196BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj