Masívna sekera s drevenou rúčkou značky WOKIN
search
  • Masívna sekera s drevenou rúčkou značky WOKIN

Masívna sekera s drevenou rúčkou

22,60 €   s DPH

18,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Masívna sekera s drevenou rúčkou značky WOKIN je ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý a robustný nástroj na sekanie alebo štiepanie dreva.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Táto sekera má impozantnú hmotnosť až 1500g, čo z nej robí ideálny nástroj pre náročné úlohy. Jej hlava je vyrobená z kovanej špeciálnej nástrojovej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť, dlhú životnosť a schopnosť efektívne a ľahko zvládnuť aj tie najtuhšie materiály. Každá časť hlavy je starostlivo brúsená a následne leštená, čím sa dosahuje maximálna ostrosť a brilantný vzhľad.

Rukoväť je výnimočne dlhá, až 90 cm, čo poskytuje používateľovi výbornú páku a kontrolu pri práci. Vyrobená z kvalitného dreva a opatrená ochranným lakom, táto rukoväť je taká pevná, ako je príjemná na dotyk.

Pri kúpe tejto sekery získate produkt zabalený a opatrený farebným samolepiacim štítkom, ktorý poskytuje všetky potrebné informácie a zdôrazňuje kvalitu a výnimočnosť značky WOKIN.

Nechajte sa zlákať kombináciou tradičnej kvality a moderných technológií s masívnou sekerou s drevenou rúčkou od značky WOKIN.

Špecifikácie


253315

Tabuľka vlastností

Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Rukoväť
Drevená
Váha [kg]
1,5
Vyhotovenie
Sekery
Dĺžka
90 cm

Špecifické referencie

EAN13
6926656603713

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj