Uzemňovacia svorka 200A
search
  • Uzemňovacia svorka 200A

Uzemňovacia svorka 200A

3,20 €   s DPH

2,67 €   bez DPH

Uzemňovacia svorka 200A je nezastupiteľným nástrojom pre spoľahlivé a bezpečné zváranie pri vysokých prúdoch až do 200 ampérov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Uzemňovacia svorka 200A je nezastupiteľným nástrojom pre spoľahlivé a bezpečné zváranie pri vysokých prúdoch až do 200 ampérov. Táto špeciálna svorka je navrhnutá tak, aby umožnila spoľahlivé uzemnenie v pracovných podmienkach, kde je potrebné pracovať s vysokými elektrickými prúdmi, ako je tomu pri profesionálnych zváracích aplikáciách.

Vysoká spoľahlivosť: Uzemňovacia svorka 200A je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zabezpečuje jej odolnosť voči opotrebovaniu a dlhú životnosť. To je kľúčové pre bezproblémovú zváraciu prácu.

Vysoká kapacita prúdu: S maximálnou kapacitou prúdu až 200 ampérov je táto svorka schopná zvládnuť aj náročné zváracie úlohy a zabezpečiť bezproblémový tok elektrického prúdu.

Jednoduchá inštalácia: Uzemňovacia svorka je navrhnutá tak, aby sa jednoducho inštalovala na pracovisku zvárania, čo šetrí čas a úsilie pri príprave pracovného prostredia.

Táto uzemňovacia svorka je nevyhnutnou súčasťou pre všetkých profesionálnych zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivý a bezpečný spôsob uzemnenia pri práci s vysokými elektrickými prúdmi. Svojou spoľahlivosťou a výkonom zabezpečuje, že zváranie do 200 ampérov bude úlohou, ktorú zvládnete s ľahkosťou.

Špecifikácie


AC-5 e

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálny zvárací prúd
200A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj