• Momentálne nedostupné
Uzemňovacia svorka 400A
search
  • Uzemňovacia svorka 400A

Uzemňovacia svorka 400A

3,60 €   s DPH

3,00 €   bez DPH

Uzemňovacia svorka 400A je nevyhnutným nástrojom pre zabezpečenie bezpečnosti a efektivity pri zváracích prácach. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a pružinovému mechanizmu zaisťuje pevné a spoľahlivé uzemnenie.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Uzemňovacia svorka 400A predstavuje vysoko efektívne riešenie pre bezpečné uzemnenie pri zváracích prácach. Táto svorka je vybavená pružinovým mechanizmom, ktorý zabezpečuje silný tlak na spoj, a medeným pletencom umiestneným medzi mosadznými kontaktnými čeľusťami pre optimálnu vodivosť.

Vďaka robustnej konštrukcii a schopnosti prenášať až 400 ampérov, je táto svorka ideálnou voľbou pre profesionálne zváracie aplikácie, kde je potrebná vysoká úroveň spoľahlivosti a bezpečnosti. Jej silný pružinový mechanizmus zabezpečuje, že svorka zostane pevne na mieste počas celého zváracieho procesu, čo minimalizuje riziko nebezpečných situácií spôsobených nedostatočným uzemnením.

Mosadzné kontaktné čeľuste spolu s medeným pletencom zabezpečujú vynikajúcu elektrickú vodivosť a rýchly prenos elektrického prúdu do uzemnenia, čo je nevyhnutné pre efektívne a bezpečné zváranie. Táto kombinácia materiálov tiež prispieva k dlhšej životnosti svorky, aj keď je používaná v náročných pracovných podmienkach.

Uzemňovacia svorka 400A je ľahko použiteľná a jej silná zvieracia sila zabezpečuje pevné a spoľahlivé spojenie s každým typom zváracieho projektu. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná pre širokú škálu zváracích aplikácií, čo ju robí nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého profesionálneho zvárača.

Špecifikácie


TS400

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálny zvárací prúd
400A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj