Hadica na zváranie - Kyslík/Acetylén
search
  • Hadica na zváranie - Kyslík/Acetylén

Hadica na zváranie - Kyslík/Acetylén

3,46 €   s DPH

2,88 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Spoľahlivá hadica na zváranie pre kyslík/acetylén. Bezpečná, flexibilná, odolná. Ideálne pre profesionálov. Uvedená cena je za 1 meter.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Výber správnej hadice na zváranie je kľúčovým krokom pre každého profesionála aj začiatočníka v oblasti zvárania. Ponúkame vám prvotriednu hadicu na zváranie s kyslíkom a acetylénom, ktorá je navrhnutá tak, aby uspokojila všetky potreby pri zváraní a rezaní s využitím kyslíka a acetylénu.

Táto dvojkomponentná hadica je špeciálne navrhnutá pre bezpečnú a efektívnu dopravu kyslíka a acetylénu k horáku, čo sú základné komponenty pre plameňové zváranie a rezanie. Vďaka tejto hadici môžete očakávať vyššiu efektivitu práce, bez ohľadu na to, či pracujete na veľkých industriálnych projektoch, alebo realizujete menšie súkromné zváracie práce.

Technické špecifikácie:

Hadica kyslík: Priemer 6,3mm pre optimálny prietok.

Hadica acetylén: Priemer 8mm, špecificky navrhnutý pre bezpečnú dopravu acetylénu.

Duša hadice: Vyrobená z čierneho, hladkého SBR/NR materiálu pre dlhodobú odolnosť.

Výstuž: Posilnená textilnou priadzou a ovinutím, zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

Obal: Esteticky príjemný červeno-modrý obal, hladký, vyrobený z NR/EPDM materiálu, odolný voči vonkajším vplyvom a teplotám od -30 °C do +70 °C.

Pracovný a poruchový tlak: Hadica zvládne pracovný tlak až 20 bar a poruchový tlak 60 bar, čo zabezpečuje vysokú mieru bezpečnosti.

Polomer ohybu: S minimálnym polomerom ohybu 40mm je hadica flexibilná a ľahko manipulovateľná v rôznych pracovných podmienkach.

Hadica na zváranie Kyslík/Acetylén je cenovo výhodné riešenie. Uvedená cena je za 1 meter. Ponúkame tiež možnosť objednať hadicu na mieru, podľa špecifických potrieb vášho projektu.

Prečo si vybrať hadicu Kyslík/Acetylén

Bezpečnosť: Naša hadica je navrhnutá a testovaná tak, aby poskytovala maximálnu bezpečnosť pri doprave horľavých plynov.

Flexibilita: Vďaka optimálnemu dizajnu a materiálom sa s našou hadicou ľahko manipuluje aj v náročných pracovných podmienkach.

Odolnosť: Vysoká odolnosť voči teplotám, mechanickému poškodeniu a chemickým vplyvom zabezpečuje dlhú životnosť produktu.

Prispôsobivosť: Ponúkame možnosť objednávky hadice na mieru, aby sme splnili špecifické požiadavky vašich projektov.

Investícia do kvalitnej hadice na zváranie nie je len o zvýšení efektivity vašej práce, ale predovšetkým o zabezpečení bezpečnosti vás a vašich kolegov. Vyberte si našu hadicu na zváranie - Kyslík/Acetylén a získajte spoľahlivého partnera pre vaše zváracie projekty.

Špecifikácie


DUO KYS/ACET

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Acetylén
Kyslík
Norma
EN ISO 3821
Tlak
20 Barov

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)