Tesnenie na redukčný ventil CO2
search
  • Tesnenie na redukčný ventil CO2

Tesnenie na redukčný ventil CO2

0,80 €   s DPH

0,67 €   bez DPH

Môžete mať už do 4 dní

Tesnenie na ventil CO2 je špeciálne navrhnuté pre zabezpečenie spoľahlivej a tesnej spojky medzi redukčným ventilom a zdrojom CO2.

Množstvo
Na objednávkuPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tesnenie na ventil CO2 je navrhnutý špeciálne pre zabezpečenie spoľahlivej a tesnej spojky medzi redukčným ventilom a zdrojom CO2. S vonkajším priemerom 24 mm, vnútorným priemerom 13 mm a šírkou 5,5 mm je toto tesnenie ideálne pre širokú škálu redukčných ventilov CO2 a redukcií na pripojenie ventilu CO2.

Toto vysokokvalitné tesnenie je vyrobené z materiálov odolných voči vysokému tlaku a chemickému pôsobeniu CO2, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. Jeho presné rozmery zaručujú perfektné utesnenie, čím predchádzajú únikom plynu pri vysokom tlaku a zabezpečujú optimálny výkon zváracích systémov, v ktorých sa CO2 používa.

Tesnenie je vhodné ako náhradný diel k predávaným redukčným ventilom v našej ponuke, čím poskytuje jednoduché a efektívne riešenie pre udržanie vášho zariadenia v perfektnom stave. Jeho inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje špeciálne nástroje ani zručnosti, čo umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu.

Použitím tohto tesnenia na ventil CO2 zabezpečíte, že vaše zariadenie bude fungovať efektívne a bezpečne, či už ide o zváracie práce, akvaristiku alebo iné aplikácie, kde je potrebné použitie CO2. Toto tesnenie predstavuje spoľahlivú a cenovo dostupnú možnosť pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú údržbu svojho zariadenia.

Poznámka: Uvedený obrázok je ilustračný. Dodávané tesnenia sú v rôznych farbách podľa aktuálnych skladových zásob.

Špecifikácie


17440

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
CO2
Vyhotovenie
Tesnenie
Vonkajší priemer
Ø 24 mm
Vnútorný priemer
Ø 13 mm
Šírka
5,5 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj