Chladiaca kvapalina REF-SACIT 10L spredu
search
  • Chladiaca kvapalina REF-SACIT 10L spredu
  • Chladiaca kvapalina REF-SACIT 10L z boku

Chladiaca kvapalina REF-SACIT 10L

81,80 €   s DPH

68,17 €   bez DPH

Dodanie od 24 do 48 hodín.

Chladiaca kvapalina REF-SACIT s objemom 10 litrov je ideálna pre vodou chladené zváračky MIG a TIG. Poskytuje efektívne chladenie a ochranu pred zamrznutím do -10 °C.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Chladiaca kvapalina REF-SACIT s objemom 10 litrov je ideálnym riešením pre vodou chladené zváračky MIG a TIG. Táto kvapalina je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívne chladenie a zároveň ochraňovala zvárací systém pred zamrznutím až do teploty -10 °C.

Jednou z kľúčových vlastností tejto chladiacej kvapaliny je jej obsah inhibítorov korózie a vápencových usadenín. Tieto látky chránia obvod pred koróziou a usadzovaním vápna, čo predlžuje životnosť a zachováva efektivitu chladiaceho systému. Vďaka tomu je REF-SACIT ideálnou voľbou pre udržiavanie optimálneho stavu zváracích strojov.

Ďalšou významnou vlastnosťou je, že táto kvapalina neobsahuje kovy ako meď, oceľ, hliník alebo ich zliatiny, čo znižuje riziko korózie a iných problémov spojených s kovovými časticami v chladiacom systéme. Jej pracovná teplota je v rozmedzí od -2 °C do +120 °C, čo znamená, že je vhodná pre použitie v rôznych pracovných podmienkach.

Chladiaca kvapalina REF-SACIT od značky Welding & Safety je tiež kompatibilná so všetkými druhmi plastov a elastomermi, vrátane polypropylénu (PP), polyvinylchloridu (PVC) a etylén-propylén-diénového monoméru (EPDM), čo zabezpečuje jej univerzálne použitie v rôznych zváracích systémoch.

Okrem toho táto kvapalina podporuje mazanie rotačných mechanizmov, čím zlepšuje ich výkon a dlhodobú funkčnosť. Chladiaca kvapalina REF-SACIT je teda neoceniteľným doplnkom pre každého, kto používa vodou chladené zváračky MIG a TIG a hľadá spoľahlivý a účinný spôsob, ako ochrániť a zlepšiť výkon svojho zváracieho zariadenia.

Špecifikácie


UTI000157

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Chladiaca kvapalina
Objem
10 litrov
Konzistencia
Tekutina

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj