Moriaca pasta Derustit spredu
search
  • Moriaca pasta Derustit spredu
  • Moriaca pasta Derustit z boku

Moriaca pasta Derustit

28,80 €   s DPH

24,00 €   bez DPH

Moriaca pasta Derustit 4120T je efektívny prostriedok na čistenie zvarových švov a ich okolia na nehrdzavejúcich oceliach. Odstraňuje nečistoty, oxidačné povlaky a sfarbenia. 

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Moriaca pasta Derustit 4120T je vysoko účinný prostriedok na odstránenie nečistôt, oxidačných povlakov a nábehových sfarbení z povrchov zvarových švov a ich okolia na nehrdzavejúcich oceliach. Táto pasta je ideálna na použitie na zvarové švy a iné tepelne spracované zóny na nerezových oceliach, vrátane vysokoleštených povrchov.

Aplikácia pasty je jednoduchá a efektívna – nanáša sa kyselinovzodrným štetcom na nerezovú oceľ v hrúbke približne 2 mm. Táto turbo koncentrácia pasty zaručuje, že aj pri tenkom nanesení dôjde k efektívnemu odstráneniu nežiaducich povrchových nečistôt a sfarbení.

Je dôležité upozorniť, že pasta Derustit 4120T je určená len pre priemyselné použitie. Pred aplikáciou je potrebné dózu dobre pretrepať alebo obsah premiešať plastovou tyčinkou, aby sa zabezpečila rovnomerná konzistencia a účinnosť produktu.

Moriaca pasta Derustit 4120T je balená v 2-kilogramovej dóze, čo umožňuje jej dlhodobé použitie v priemyselných aplikáciách. Je to neoceniteľný pomocník pre každého, kto pracuje s nerezovou oceľou a potrebuje rýchle a efektívne riešenie na dosiahnutie čistého a estetického povrchu zvarových švov.

Špecifikácie


730200220

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Moriaci prostriedok
Obsah
2 kg
Konzistencia
Pasta

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj