Kyselinovzdorný štetec na morenie
search
  • Kyselinovzdorný štetec na morenie

Kyselinovzdorný štetec na morenie

9,80 €   s DPH

8,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Náš kyselinovzdorný štetec na morenie nerezových ocelí je neoddeliteľným nástrojom pre všetky vaše projekty spojené s aplikáciou kyselinovzdorných materiálov.

Šírka štetca: 30 mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Náš kyselinovzdorný štetec na morenie nerezových ocelí je neoddeliteľným nástrojom pre všetky vaše projekty spojené s aplikáciou kyselinovzdorných materiálov. Jeho konštrukcia a kvalita sú navrhnuté tak, aby vám umožnili dosiahnuť profesionálne výsledky, či už ste začínajúcim remeselníkom alebo profesionálom.

Kyselinovzdorný materiál: Štetec je vyrobený z odolného a kyselinovzdorného materiálu, ktorý je schopný odolávať chemickým vplyvom, čo z neho robí ideálneho spoločníka pre prácu s agresívnymi látkami.

Ergonomický dizajn: Jeho tvarovaná rukoväť zabezpečuje pohodlný úchop a jednoduchú manipuláciu pri nanášaní. Vďaka tomu môžete pracovať bez únavy aj po dlhých hodinách.

Široké využitie: Tento štetec je vhodný pre rôzne účely, vrátane natierania kovov, ochrany pred koróziou, čistenia a údržby nielen kyselinovzdorných povrchov.

Naše štetce sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a odolnosť, čo znamená, že budú spoľahlivým nástrojom pre vaše remeselné práce. Už nikdy sa neobávajte pracovať s kyselinovzdornými materiálmi. S naším kyselinovzdorným štetcom na morenie nerezových ocelí dosiahnete dokonalé výsledky a presné aplikácie.

Špecifikácie


493354

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj