Ochranné skladacie okuliare
search
  • Ochranné skladacie okuliare

Ochranné skladacie okuliare

1,99 €   s DPH

1,66 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ochranné skladacie okuliare od značky WOKIN. Ochranné okuliare sú schválené CE a ANSI. Majú dizajn stavaný pre 100% viditeľnosť a odolnosť voči nárazom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše ochranné skladacie okuliare predstavujú spoľahlivé riešenie pre ochranu vašich očí v rôznych pracovných prostrediach. S certifikátmi CE a ANSI sú schválené pre svoju vysokú bezpečnostnú úroveň a poskytujú úplné zobrazenie, ochranu pred nárazmi a mnoho ďalších výhod.

Certifikovaná bezpečnosť: Tieto okuliare sú certifikované podľa prísnych noriem CE a ANSI, čo znamená, že vám poskytujú spoľahlivú ochranu očí. Bezpečnosť je našou prioritou.

Dizajn pre úplné zobrazenie: Skladacie okuliare od značky WOKIN boli navrhnuté tak, aby poskytovali široké a úplné zobrazenie, čo je dôležité pre vašu efektivitu a bezpečnosť pri práci.

Odolnosť voči nárazom: Okuliare sú vyrobené s ohľadom na odolnosť voči nárazom, čo zabezpečuje, že vaše oči budú chránené pred potenciálnymi nebezpečenstvami.

Ochrana dioptrických okuliarov: Tieto okuliare sú vhodné na ochranu dioptrických okuliarov. Môžete ich nosiť s vašimi existujúcimi okuliarmi bez obmedzenia.

Možné použitie pre návštevníkov: Okrem ochrany pre vás sú tieto okuliare vhodné aj pre návštevníkov a hostí, ktorí môžu potrebovať dočasnú ochranu očí.

Ochrana pred časticami: Okuliare poskytujú spoľahlivú ochranu pred vystreľovanými časticami aj striekajúcimi látkami, čo je dôležité pri rôznych priemyselných a remeselných aplikáciách.

Ochranné skladacie okuliare sú všestranným riešením pre ochranu vašich očí v rôznych pracovných situáciách. Bez ohľadu na to, či pracujete v priemysle, remeselníctve, alebo inom prostredí, kde hrozí nebezpečenstvo pre vaše oči, tieto okuliare vám poskytnú spoľahlivú ochranu a pohodlie.

Špecifikácie


455100

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vlastnosti
Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
Vyhotovenie
Pracovné okuliare
Certifikát
ANSI
CE

Špecifické referencie

EAN13
6971802961322

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj