Elektróda na CUT 40 a PC 40
search
  • Elektróda na CUT 40 a PC 40

Elektróda na CUT 40 a PC 40

3,00 €   s DPH

2,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na CUT 40 a PC 40, určená pre plazmové rezačky SOLUTION, je vyrobená z vysokokvalitného medeného materiálu, ktorý zabezpečuje vynikajúcu vodivosť a odolnosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na CUT 40 a PC 40 je špeciálne navrhnutá pre použitie s plazmovými horákmi na plazmové rezačky SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40, kde zohráva kľúčovú úlohu v procese plazmového rezania. Táto medená elektróda je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje vynikajúcu vodivosť a odolnosť proti vysokým teplotám, ktoré sú typické pre plazmové rezanie.

Použitie tejto elektródy prispieva k stabilnému a efektívnemu plazmovému oblúku, čo umožňuje presné a čisté rezy s minimálnym úsilím. Vďaka jej optimálnej konštrukcii a materiálovému zloženiu môžete očakávať dlhšiu životnosť a nižšiu frekvenciu výmeny elektród, čo vedie k zefektívneniu pracovného procesu a zníženiu prevádzkových nákladov.

Inštalácia elektródy je jednoduchá a intuitívna, čo umožňuje rýchlu výmenu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo dlhých príprav. Tento aspekt je obzvlášť cenný v prostrediach, kde je potrebné udržiavať vysokú produktivitu a minimalizovať prestoje.

Elektróda na CUT 40 a PC 40 je ideálnym riešením pre zváračov a operátorov, ktorí vyžadujú spoľahlivosť, výkon a kvalitu pri svojich plazmových rezacích operáciách. Či už sa jedná o priemyselné využitie alebo projekty v domácej dielni, táto elektróda je zárukou vysokých štandardov výkonu, ktoré očakávate od plazmových rezačiek SOLUTION.

Špecifikácie


PR0030

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Meď
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION CUT 40
SOLUTION PC 40

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj