Elektróda na ERGOCUT S74
search
  • Elektróda na ERGOCUT S74
  • Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74
  • Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74

4,20 €   s DPH

3,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74 je esenciálnym komponentom pre plazmové horáky S74, S75, C70 a S105 zabezpečujúca presné a efektívne rezanie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74 je navrhnutá pre použitie s plazmovým horákom ERGOCUT S74, čím poskytuje kľúčovú súčasť pre dosiahnutie presného a efektívneho rezania na plazmových rezačkách. Táto elektróda je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, čo zaisťuje jej vysokú odolnosť voči opotrebeniu a schopnosť odolať extrémnym teplotám, ktoré sú typické pre plazmové rezanie.

Dizajn elektródy bol optimalizovaný tak, aby zabezpečil konzistentný a stabilný plazmový oblúk, čo umožňuje užívateľom dosiahnuť hladké a presné rezy s minimálnym úsilím. Vďaka jej precíznemu spracovaniu a materiálovým vlastnostiam môžete očakávať, že elektróda poskytne vynikajúcu výkonnosť a dlhú životnosť, čím minimalizujete potrebu častých výmen a znižujete prevádzkové náklady.

Jednoduchá a rýchla výmena elektródy zabezpečuje, že vaša plazmová rezačka bude vždy pripravená na použitie, čo je neoceniteľné pre udržanie plynulosti pracovného procesu v dielni alebo na výrobných linkách. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá v prostrediach, kde je dôraz na efektivitu a minimalizáciu času prestoje.

Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S74 je ideálnou voľbou pre profesionálnych zváračov a operátorov plazmových rezačiek, ktorí požadujú najvyššiu možnú kvalitu a spoľahlivosť pri svojich rezacích operáciách. Či už pracujete na priemyselných projektoch alebo na menších, špecifických úlohách, táto elektróda vám zabezpečí, že dosiahnete presné výsledky rezania s konzistentnou kvalitou.

Špecifikácie


23015070

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
ERGOCUT C70
ERGOCUT S74
ERGOCUT S75
ERGOCUT S105

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj