Elektróda na BREAK 80
search
  • Elektróda na BREAK 80

Elektróda na BREAK 80

3,90 €   s DPH

3,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Elektróda pre plazmové rezačky SOLUTION BREAK 80 je špecificky navrhnutá na maximalizáciu výkonu a presnosti rezania, čo je nevyhnutné pre model BREAK 80.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda pre horáky na plazmové rezačky SOLUTION BREAK 80 je navrhnutá špeciálne pre zvýšenie výkonu a presnosti pri plazmovom rezaní s modelom BREAK 80. Táto elektróda je kľúčovou súčasťou plazmového rezacieho systému, ktorá zabezpečuje stabilný a intenzívny plazmový oblúk pre efektívne rezanie širokého spektra materiálov.

Vyrobená z materiálov najvyššej kvality, táto elektróda poskytuje vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a opotrebeniu, čo predlžuje jej životnosť aj pri náročnom používaní. Jej precízna konštrukcia zaručuje optimálnu vodivosť a umožňuje dosiahnuť čisté a rovné rezy, minimalizujúc potrebu následného opracovania.

Inštalácia elektródy je jednoduchá a intuitívna, umožňujúc užívateľom rýchlo a bez problémov nahradiť opotrebovanú elektródu a pokračovať v práci s minimálnymi prestojmi. Táto vlastnosť je obzvlášť cenná v prostrediach, kde je potrebné udržať kontinuálnu výrobu alebo kde čas predstavuje kritický faktor.

Elektróda na BREAK 80 je ideálnou voľbou pre zváračov hľadajúcich spoľahlivosť, dlhú životnosť a vysokú kvalitu rezov. Či už pre priemyselné aplikácie alebo pre precízne práce na menších projektoch, táto elektróda zabezpečuje, že vaše plazmové rezačky SOLUTION BREAK 80 budú vždy fungovať na najvyššej úrovni.

Špecifikácie


PR0032

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj