Elektróda na BREAK 60, PC 60 a CUT 60
search
  • Elektróda na BREAK 60, PC 60 a CUT 60

Elektróda na BREAK 60, PC 60 a CUT 60

2,50 €   s DPH

2,08 €   bez DPH

Elektróda pre horáky na plazmové rezačky SOLUTION BREAK 60, SOLUTION PC 60, a SOLUTION CUT 60 je navrhnutá na zvýšenie efektivity a presnosti rezania na širokú škálu materiálov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Elektróda určená pre horáky na plazmové rezačky SOLUTION BREAK 60, SOLUTION PC 60 a SOLUTION CUT 60 je nevyhnutným príslušenstvom pre každého, kto hľadá maximálnu efektivitu a presnosť pri plazmovom rezaní. Táto špeciálne navrhnutá elektróda je kľúčová pre dosiahnutie hladkých a presných rezov na rôznych materiáloch, od ocele po hliník a ďalšie kovy.

Svojou konštrukciou a materiálom je elektróda optimalizovaná pre použitie s vysoko výkonnými plazmovými rezačkami SOLUTION, čím zabezpečuje spoľahlivý a stabilný plazmový oblúk. Dôkladne navrhnuté rozmery a materiálové zloženie zaručujú, že elektróda odolá vysokým teplotám a intenzívnemu opotrebeniu, čo predlžuje jej životnosť a znižuje potrebu častých výmen.

Inštalácia tejto elektródy je jednoduchá a rýchla, čo umožňuje efektívne prestavenie alebo údržbu vašich plazmových rezačiek bez zbytočných prestojov. Týmto spôsobom môžete udržiavať vysokú produktivitu a kvalitu vašej práce.

Elektróda na BREAK 60, PC 60 a CUT 60 je ideálnym riešením pre profesionálov aj pre hobby zváračov, ktorí očakávajú výnimočnú kvalitu a dlhotrvajúcu výkonnosť od svojich plazmových rezačiek. Či už realizujete komplexné priemyselné projekty alebo pracujete na menších osobných projektoch, táto elektróda zabezpečí, že vaše rezacie operácie budú vždy na najvyššej úrovni.

Špecifikácie


PR0031

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 60
SOLUTION CUT 60
SOLUTION PC 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj